Авто на інваліді

Розглядаємо юридичний супровід випадків та нововведення законодавства.

Модератор: Idaves

Ответить
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Nikolay
Любитель
Сообщения: 149
Зарегистрирован: 07 мар 2009, 15:06
Имя: Николай
Авто: не мерседес :(
Откуда: Хмельницкий

Авто на інваліді

#1 Сообщение Nikolay » 24 май 2011, 14:34

Доброго часу доби Вам! Цікавить питання з юридичної точки зору, щодо авто на "інваліда". Почнемо з того, що W202 мерседес був пригнаний ще у якшо не помиляюсь 2004-05 році на інваліда 2 групи. Стандартна схема: 1,8 двигун, реєстрація без розмитнення і тд.; Сама загвоздка, що авто було оформленне (зараз трошки Сантабарбари :np: ): на бабку жінки мого родича, по суті все йшло добре і в цієї сім"ї була взята росписка про фінансову допомогу-позику на 5 років. Але, в сім"ї коєшо не склалось і вони розвелись,це звичайно нюанс... Машина всеж таки залишилась на тому ж інваліді, а про росписку ми і забули спокійно експлуатували Т.з.. В цьому році, родня інваліда прикарманила авто, зразу після закінчення росписки. Програвши суд, наш юрист заявив, шо в данній ситуації вже нічого не зробиш, при чому вимнув телефон і нажаль не можу з ним зв"язатись для вияснення конкренто чому це так. Можливо, ще шось змінити в данній ситуації? Або може, хтось вже стикався з нею?
Прошу пробачення за те що нова тема, але схожої ситуації в пошуку не знайшов. Насамперед дякую :roll:
Epica 2.5 07”
Trfic 2.0 14”
Smart CityCoupe 00”

Аватара пользователя
Idaves
Адвокат
Сообщения: 15049
Зарегистрирован: 09 окт 2009, 12:26
Имя: Иван
Авто: S124 E280T
Откуда: ----

Re: Авто на інваліді

#2 Сообщение Idaves » 24 май 2011, 15:56

Nikolay писал(а): Програвши суд, наш юрист заявив, шо в данній ситуації вже нічого не зробиш
1. Розписка була дана в тому що ви даєте гроші на 5 років і за 5 років вам ці гроші мають повернути? суд був про повернення грошей і ви його програли? викладіть скани розписки та рішення суду.

2. Який саме суд програли? 1-ї інстанції, апеляцію чи касацію?

спробуйте відповісти, і подивимося що можна зробити...

одразу кажу - якщо з інвалідом у вас проблеми то авто заберуть і ви нічого по авто не вирішите. хіба що гроші можна повернути, а автомобіль буде у вас у якості забезпечення (є таке поняття притримання речі в ЦК України). Але це припущення, для того щоб казати щось реальне, потрібно знати дійсні обставини справи.
Per aspera ad astra

Аватара пользователя
Nikolay
Любитель
Сообщения: 149
Зарегистрирован: 07 мар 2009, 15:06
Имя: Николай
Авто: не мерседес :(
Откуда: Хмельницкий

Re: Авто на інваліді

#3 Сообщение Nikolay » 25 май 2011, 17:22

Дякую за відповідь! На самому суді, ні я ні мій батько не були присутні, а саме в цьому був уповноважений юрист. Самою інформацією я не володію, так як просто не було часу вникнути в цю справу. Росписка мала залишитися у батька, такшо буду чекати його повернення з відрядження і все відсканую. По суті, саме авто не столь важно забрати, їздити є на чому... ( з самим інвалідом проблем немає, але там за неї вирішує все "хитрозроблена" родня через яку на суд навіть не хотілось йти), головне "наказати" за такий вчинок, і хоть би чогось добитись (якшо це всетаки можливо). Батько просто вже махнув рукою, але мені в душі "злоба сидить", як казали в фільмі "русские не здаются" ось так і я. Ще раз дякую, на днях все взнаю і як це можливо опишу.
Epica 2.5 07”
Trfic 2.0 14”
Smart CityCoupe 00”

Аватара пользователя
Nikolay
Любитель
Сообщения: 149
Зарегистрирован: 07 мар 2009, 15:06
Имя: Николай
Авто: не мерседес :(
Откуда: Хмельницкий

Re: Авто на інваліді

#4 Сообщение Nikolay » 14 июл 2011, 23:52

Дуже вибачаюсь про затримку відповіді...
Машиною вирішив серйозно зайнятись юрист, при цьому ніяких данних по цій справі не маю. Особливість в тому, що йому було запропоновано 50% від риночної вартості авто, скажемо так "непоганий стимул", такшо ждемо пока неясно чого :np:
Особливо дякую Idaves за відповіді, прошу вибачення за згаяний час :bbye:
Epica 2.5 07”
Trfic 2.0 14”
Smart CityCoupe 00”

Аватара пользователя
Idaves
Адвокат
Сообщения: 15049
Зарегистрирован: 09 окт 2009, 12:26
Имя: Иван
Авто: S124 E280T
Откуда: ----

Re: Авто на інваліді

#5 Сообщение Idaves » 15 июл 2011, 09:47

Немає за що, звертайтеся ще :bbye:
Per aspera ad astra

Ответить

Вернуться в «Правова інформація, консультації»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 9 гостей