w212 | run flat indicator inoperative | потрібна порада

Все сообщения о проблемах с электрикой/электроникой здесь

Модераторы: Zjoka, ЖеХа, Genchik

Ответить
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Baramelik
НовичОк
Сообщения: 28
Зарегистрирован: 13 сен 2022, 09:52
Имя: Володимир
Авто: S212FL
Откуда: Львів

w212 | run flat indicator inoperative | потрібна порада

#1 Сообщение Baramelik » 23 дек 2022, 22:15

Доброго дня панове.

Останнім часом, почало періодично вискакувати при включенні запалення повідомлення про неактивний/неробочий індикатор спущеного колеса.

Изображение


Включається безсистемно, але тільки при ввімкненні запалення. Може й на холодну, а буває й на гарячу. На ходу - жодного разу.
Помилок в системі немає. Читав і через launch і заїжджав до офіціалів по іншій справі, то й Star не бачив помилки...

Я правильно розумію, що в системі ранфлет у Мерседеса (принаймні у w212) задіяні датчики ABS + поворота керма + вимикач під педаллю гальм (в народі - жабка)? І оскільки помилок ABS\ESP не спостерігається взагалі, та з рульовою системою все в порядку (принаймні за відчуттям) то залишається тільки жабка? Я правда не дуже розумію, яким боком вона бере участь у системі ранфлет, але останнім часом я помітив, що коли вискакує цей меседж на приборці - не працює система HOLD від слова взагалі. (Autohold, тобто запобігання відкату взад при русі вгору працює).

До майстрів поїхати треба, але оскільки діагностика полюбому не покаже помилок, то хочеться хоча б теретично бути підкованим, за допомогою "колективного розуму". Власне питання, може хтось з таким стикався і знає ще щось про підводні камені. Сама ціна тоЇ жабки смішна по мірках мерседеса, чи правильно я розумію, це воно? https://merc.com.ua/mercedes-benz/item/ ... tch/212257
Mercedes Benz W212 T-modell facelift 2013 E220 CDI 651.924

Ответить

Вернуться в «Электрика / электроника»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 19 гостей