S123.Тимчасово відсутній привод на задні колеса!

Все сообщения о проблемах с ходовой здесь

Модераторы: Zjoka, ЖеХа, Genchik

Ответить
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
derk
Ценитель
Сообщения: 488
Зарегистрирован: 11 окт 2012, 23:24
Имя: Валера
Авто: S123 240D
Тел.: 0993318647
Откуда: Луцк

S123.Тимчасово відсутній привод на задні колеса!

#1 Сообщение derk » 12 июл 2020, 17:36

Привіт! Всіх причетних зі святом Петра і Павла! Хочу підкинути темку для роздумів,опишу зроблене мною,постараюсь внятно розяснити суть проблеми. Почалось з того,що під час гальмування двигуном ,ну коли пускаєш машину накатом не вимикаючи передачу, ззаду зявлявся гиркаючий-диркаючий звук,чимось схожий на звук як коли розтягнутий ланцюг стрибає по злизаній зірочці у велосипеді чи мотоциклі. Коли натискаєш на газ звук зникав. Тобто звук був присутнім коли колеса крутили трансмісію,а не трансмісія колеса. Отак їхав аж до пішохідного переходу,там зупинився пропускаючи пішоходів,потім рушаю а машина стоїть на місці,лиш ззаду чутний звук типу "гр-р-р-р-р", пробував різні передачі,пробував задню -машина їде на місці! Буксироував машину додом,то ще кілометрів пять ззаду щось гуділо,гиркало,диркало а потім звук пропав. Ввечері виявилось,що машина самовідновилась,нормально стала їхала. Але ж так не залишиш,тож приступив до огляду. Першим перевірив шліци на півосях і ступицях,бо перше що спало на думку-обрізало шліци в ступиці. Зі шліцами все добре. Далі підшипники задніх коліс-люфт мінімальний! Півося- люфт верх вниз допустимий,та і при русі на поворотах вони не хрустять,не гримлять! На черзі задній міст. Знаючі люди натякнули на можливість зламу зубів головної пари,чи розбиті сателіти. Знаюмі на 123-іх підігнали інший 3.69 редуктор,тож просто встановив його намашину,і він виявився хоть і виючим,але проти мого значно кращим! Поверхнево оглянувши свій знятий редуктор я не виявив зламаних зубців,ніяких посторонніх предметів,чи якогось надлюфта,але я не спеціаліст,кажу що бачив. В підсумку,перебравши отак причетні вузли-агрегати я не знаю до чого доколупатись. Їзджу машиною кожен день,і не знаю чого чекати,в чому ж була причина.А бо ж їздити сподіватись що не повториться,що причина була в редукторі,а бо ж дочекатись повторного прояву проблеми і поспостерігати,що тоді буде крутитись а що ні,чи будуть крутитись півося чи може буде тільки одна? Чи буде провертатись кардан взагалі? Зважаючи на тимчасовість проблеми,подумаєм логічно,якби злизало шліци то це вже раз і назавжди,не може так бути,щоб шліцове зєднання то було то ні. Півосі якби люфтили чи розбились,всеодно б їхали,навіть якби шарики повипадали то трипод би напряму зуб за зуб чипляв би але їхав,та і не чути ж ніяких характерних для несправних півосей звуків. Залишається задній редуктор. Тільки от що там може з ним статись,коли все ціле? Може диф вибрикнувся? Тож прошу одноклубників висловити свої припущення! Може виявиться що в когось було подібне. Може я щось недодивився? Готовий вислухати любі припущення,відповісти чи щось додати до цього. Завчасно дякую!
З 09.12 до 02.17 - W123 240D,1982. З 06.17-S123 240D,1984. WDB1231831F024268

Аватара пользователя
lesha
Эксперт
Сообщения: 1556
Зарегистрирован: 28 май 2010, 21:23
Имя: Алексей
Авто: S124
Откуда: Киев

S123.Тимчасово відсутній привод на задні колеса!

#2 Сообщение lesha » 12 июл 2020, 19:30

derk писал(а):
12 июл 2020, 17:36
Знаюмі на 123-іх підігнали інший 3.69 редуктор,тож просто встановив його намашину
А что помешало снять заднюю крышку с УЖЕ снятого редуктора?

Аватара пользователя
Garison
Эксперт
Сообщения: 6683
Зарегистрирован: 04 янв 2010, 21:57
Имя: Олег
Авто: CL 500
Откуда: Мариуполь

S123.Тимчасово відсутній привод на задні колеса!

#3 Сообщение Garison » 12 июл 2020, 21:42

Да это шляпа какая-то!Это же не BMW с х-drive!Тупо слизало шлицы и ещё иногда зацепляет....
Ипать проблема!Просто найти новую работу,новые знания,выйти на высший доход и забыть о вёдрах ;)
Изображение

Аватара пользователя
larynx
Эксперт
Сообщения: 1028
Зарегистрирован: 08 окт 2007, 23:03
Имя: Юрій
Авто: МВ w123 w115
Тел.: 0671413277
Откуда: Одещина

S123.Тимчасово відсутній привод на задні колеса!

#4 Сообщение larynx » 13 июл 2020, 02:27

Garison писал(а):
12 июл 2020, 21:42
Ипать проблема!Просто найти новую работу,новые знания,выйти на высший доход и забыть о вёдрах ;)
Интересная мысль..
Срочно продаю свой 123й и покупаю более свежее, но всё равно ведро. А то в нищеброды запишут. :smile:
Только тогда я стану успешным.
Mercedes-Benz w123 2.4d 1978г.в.

http://www.gaz-69.com/radio отличное интернет-радио!

Аватара пользователя
Богдан 124
Эксперт
Сообщения: 5338
Зарегистрирован: 19 янв 2011, 12:13
Имя: Богдан
Авто: w 210
Тел.: 0672559982
Откуда: Львов

S123.Тимчасово відсутній привод на задні колеса!

#5 Сообщение Богдан 124 » 13 июл 2020, 12:07

derk писал(а):
12 июл 2020, 17:36
Привіт! Всіх причетних зі святом Петра і Павла! Хочу підкинути темку для роздумів,опишу зроблене мною,постараюсь внятно розяснити суть проблеми. Почалось з того,що під час гальмування двигуном ,ну коли пускаєш машину накатом не вимикаючи передачу, ззаду зявлявся гиркаючий-диркаючий звук,чимось схожий на звук як коли розтягнутий ланцюг стрибає по злизаній зірочці у велосипеді чи мотоциклі. Коли натискаєш на газ звук зникав. Тобто звук був присутнім коли колеса крутили трансмісію,а не трансмісія колеса. Отак їхав аж до пішохідного переходу,там зупинився пропускаючи пішоходів,потім рушаю а машина стоїть на місці,лиш ззаду чутний звук типу "гр-р-р-р-р", пробував різні передачі,пробував задню -машина їде на місці! Буксироував машину додом,то ще кілометрів пять ззаду щось гуділо,гиркало,диркало а потім звук пропав. Ввечері виявилось,що машина самовідновилась,нормально стала їхала. Але ж так не залишиш,тож приступив до огляду. Першим перевірив шліци на півосях і ступицях,бо перше що спало на думку-обрізало шліци в ступиці. Зі шліцами все добре. Далі підшипники задніх коліс-люфт мінімальний! Півося- люфт верх вниз допустимий,та і при русі на поворотах вони не хрустять,не гримлять! На черзі задній міст. Знаючі люди натякнули на можливість зламу зубів головної пари,чи розбиті сателіти. Знаюмі на 123-іх підігнали інший 3.69 редуктор,тож просто встановив його намашину,і він виявився хоть і виючим,але проти мого значно кращим! Поверхнево оглянувши свій знятий редуктор я не виявив зламаних зубців,ніяких посторонніх предметів,чи якогось надлюфта,але я не спеціаліст,кажу що бачив. В підсумку,перебравши отак причетні вузли-агрегати я не знаю до чого доколупатись. Їзджу машиною кожен день,і не знаю чого чекати,в чому ж була причина.А бо ж їздити сподіватись що не повториться,що причина була в редукторі,а бо ж дочекатись повторного прояву проблеми і поспостерігати,що тоді буде крутитись а що ні,чи будуть крутитись півося чи може буде тільки одна? Чи буде провертатись кардан взагалі? Зважаючи на тимчасовість проблеми,подумаєм логічно,якби злизало шліци то це вже раз і назавжди,не може так бути,щоб шліцове зєднання то було то ні. Півосі якби люфтили чи розбились,всеодно б їхали,навіть якби шарики повипадали то трипод би напряму зуб за зуб чипляв би але їхав,та і не чути ж ніяких характерних для несправних півосей звуків. Залишається задній редуктор. Тільки от що там може з ним статись,коли все ціле? Може диф вибрикнувся? Тож прошу одноклубників висловити свої припущення! Може виявиться що в когось було подібне. Може я щось недодивився? Готовий вислухати любі припущення,відповісти чи щось додати до цього. Завчасно дякую!
в мене колись була така ситуація в далекій молодості на ваз 2106. Злизало шліци на валу КПП і кардана - аналогічно виглядало, притягнув на шнурку, потім сама пїхала
Боятся надо не смерти, а пустой жизни. (с) Бертольд Брехт

Нельзя возвращаться к предателям. Нельзя. Локти кусайте, землю жуйте, но не возвращайтесь туда, где когда-то вас предали. (с) Жан Рено

Аватара пользователя
derk
Ценитель
Сообщения: 488
Зарегистрирован: 11 окт 2012, 23:24
Имя: Валера
Авто: S123 240D
Тел.: 0993318647
Откуда: Луцк

S123.Тимчасово відсутній привод на задні колеса!

#6 Сообщение derk » 16 июл 2020, 23:20

Сьогодні по дорозі на роботу інцидент повторився! На гарячу провів діагностику,виявив що коли пробуєш рушати то права піввісь обертається,ліва ні. Притому що обертається вона без зовнішньої гранати. Подальше дослідження показало,що виліз вал півосі з гранати,і за певних обставин залазить назад. Підкидав інший вал- теж саме,від руки заходить і виходить! Висновок- розбите посадочне місце в гранаті,при тому що шліци цілі. Отак от,дехто кувалдою не може збити гранату,а тут сама злазить! Шрус під заміну!
З 09.12 до 02.17 - W123 240D,1982. З 06.17-S123 240D,1984. WDB1231831F024268

Аватара пользователя
Garison
Эксперт
Сообщения: 6683
Зарегистрирован: 04 янв 2010, 21:57
Имя: Олег
Авто: CL 500
Откуда: Мариуполь

S123.Тимчасово відсутній привод на задні колеса!

#7 Сообщение Garison » 16 июл 2020, 23:27

larynx писал(а):
13 июл 2020, 02:27
Garison писал(а):
12 июл 2020, 21:42
Ипать проблема!Просто найти новую работу,новые знания,выйти на высший доход и забыть о вёдрах ;)
Интересная мысль..
Срочно продаю свой 123й и покупаю более свежее, но всё равно ведро. А то в нищеброды запишут. :smile:
Только тогда я стану успешным.
Так и будет.Меня с двумя 140-ми ведрами в нищеброды уже записали...Молчу...Не вешать же ценники,что они мне уже в 75К$ стали за 8 лет...
Нищеброд :np:
Изображение

Аватара пользователя
IvanV8
Эксперт
Сообщения: 5086
Зарегистрирован: 16 фев 2011, 14:07
Имя: Иван
Авто: W123
Откуда: Винница, Ладыжин

S123.Тимчасово відсутній привод на задні колеса!

#8 Сообщение IvanV8 » 17 июл 2020, 09:16

larynx писал(а):
13 июл 2020, 02:27
Garison писал(а):
12 июл 2020, 21:42
Ипать проблема!Просто найти новую работу,новые знания,выйти на высший доход и забыть о вёдрах ;)
Интересная мысль..
Срочно продаю свой 123й и покупаю более свежее, но всё равно ведро. А то в нищеброды запишут. :smile:
Только тогда я стану успешным.
Купи, купи... Потом бегай как додик на коленях перед мастером, что бы ошибки снял вне очереди , а мастер в это время будет смотреть на тебя как на ушлепка
Именно такие мастера в большинстве в моем городе. Иногда хочется поправить им корону на голове, лопатой.
ПыСы: Вообще думал истерия и культ АВТО в нашей стране уже поутих... но мотрю народ письками так и меряется , не понимая что у всех разный набор ценностей. Для меня например приоритет недвижка , авто на данный момент, вообще стало на последнее место. К сожалению не понимаю , на сколько должна быть глубокой рана в голове, что бы купить в моем городе авто за 70 000 уе и жить в двухкомнатной квартире, в то время когда можно купить себе дом за 50-60 уе в нормальном раене . Короче как говорят, пАнты дороже деняХ

Ответить

Вернуться в «Ходовая / подвеска / кардан / редуктор»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 33 гостя