Флуд на тему Львівське обласне ДАІ (пишемо свої історії)

09-01-2010 - Філія: Львів. Урочисто відкрита !!!
Всі питання пов'язані з організацією зустрічей і роботою філії.

Модераторы: Богдан 124, ybrygas

Сообщение
Автор
Аватара пользователя
bodja
Любитель
Сообщения: 185
Зарегистрирован: 14 апр 2010, 13:10
Имя: Богдан
Авто: Mersedes-Benz W220
Откуда: Львов

Re: Флуд на тему Львівське обласне ДАІ (пишемо свої історії)

#46 Сообщение bodja » 17 апр 2010, 16:59

slavik відео ролік СУПЕР!!! Наших би почаще так.... :wink: Bravo

Аватара пользователя
Picazzo
Эксперт
Сообщения: 2154
Зарегистрирован: 30 сен 2008, 10:02
Имя: Oleg
Авто: Vito W638 108CDI
Тел.: 063 795 22 31
Откуда: Lviv
Контактная информация:

Re: Флуд на тему Львівське обласне ДАІ (пишемо свої історії)

#47 Сообщение Picazzo » 19 апр 2010, 09:17

ybrygas писал(а): десь 30 метрів перед переходом переходить дорогу гаєць (патрульної машини на горизонті не видно), валить не дивлячись, прямо під машини. я відторможуюсь, чуть його не збиваю. він за той час якраз встигає перейти з крайньої правої на центральну полосу. навіть на мене гад не подивився. хочби махнув рукою, тіпа пропусти, дуже треба. чи там подякував що я стормозив і пропустив його. але нє. він так нагло повалив, так якби йшов по футбольному полю а не по дорозі.
зіпсував мені настрій, падлюка :x
В даній ситуації ти не правий, пішохода мусиш пропустити при любих роскладах, те що ти не підібрав безпечну швидкість і був вимушений прийняти екстрене гальмування рівно такі самі твої проблеми, до того він переходить дорогу, якщо він тільки наступив на проїжжу частину - все він правий :) да він "редиска" бо він ГАЄЦ але, у нас пішоходів таких пів міста і що мені тепер портити настрій через них ???
требабуло записати на відео це все показати йому і навчити життя , але ти тільки злишся :) скажем так портиш собі настрій , а користі від того НУЛЬ
Мечтаю о Мерседес 230 SL с фильма "Достучаться до небес" (когда он у меня будет поеду на море)

Аватара пользователя
ybrygas
Директор представництва. м. Львiв
Сообщения: 6038
Зарегистрирован: 01 май 2009, 19:26
Имя: Yurik
Авто: S212 E350
Откуда: Львів

Re: Флуд на тему Львівське обласне ДАІ (пишемо свої історії)

#48 Сообщение ybrygas » 19 апр 2010, 11:22

Олег, я екстренно гальмував, і не мав часу в цей момент витягувати камеру.

А те що людина яка переходить дорогу в недозволеному місці є права - я перший раз чую.
для переходу дороги є пішохідні переходи. а людина яка переходить поза межами пішохідного переходу є найглий порушник. особливо там де три смуги в кожну сторону і подвійна суцільна роздільна лінія.
ex w124 E220 @1995
ex w211 E320 cdi @2004

Аватара пользователя
BrandMB
Ценитель
Сообщения: 342
Зарегистрирован: 10 июл 2009, 20:53
Имя: Oleg
Авто: W124 2.0 95
Откуда: Львов

Re: Флуд на тему Львівське обласне ДАІ (пишемо свої історії)

#49 Сообщение BrandMB » 19 апр 2010, 11:29

ybrygas писал(а):Олег, я екстренно гальмував, і не мав часу в цей момент витягувати камеру.

А те що людина яка переходить дорогу в недозволеному місці є права - я перший раз чую.
для переходу дороги є пішохідні переходи. а людина яка переходить поза межами пішохідного переходу є найглий порушник. особливо там де три смуги в кожну сторону і подвійна суцільна роздільна лінія.
+5 Bravo
Изображение
Я говорю то, что думаю - потому и молчу... )

Аватара пользователя
PRom
Ценитель
Сообщения: 476
Зарегистрирован: 30 июн 2007, 14:54
Откуда: Львов

Re: Флуд на тему Львівське обласне ДАІ (пишемо свої історії)

#50 Сообщение PRom » 19 апр 2010, 12:00

ybrygas писал(а):Олег, я екстренно гальмував, і не мав часу в цей момент витягувати камеру.

А те що людина яка переходить дорогу в недозволеному місці є права - я перший раз чую.
для переходу дороги є пішохідні переходи. а людина яка переходить поза межами пішохідного переходу є найглий порушник. особливо там де три смуги в кожну сторону і подвійна суцільна роздільна лінія.
Ой, не дай Боже такого збити! Відразу будуть воплі, мєнти і прокуратура! А гайці напишуть, що водій не вірно оцінив дорожню ситуацію, що й привело до наїзду.

В мене знайомий збив дитину 3,5 роки в селі. Дорога в ямах, їхав десь близько 40 км, гальмівний шлях - 7 метрів. Дитина із старшою сестрою (7 років) йшли по узбіччю, коли він майже порівнявся з ними - мале вибігло на дорогу. Дитина жива, була в лікарні. Так от - саме це - "водій не вірно оцінив дорожню ситуацію, що й привело до наїзду" написали як причину ДТП. А батьки хлопцю заспівали 50 штук для компенсації за морально-матеріальні збитки. Той їх послав і зараз судиться. Півроку вже пройшло...
W211 E320T 4matic, 2003

Аватара пользователя
Picazzo
Эксперт
Сообщения: 2154
Зарегистрирован: 30 сен 2008, 10:02
Имя: Oleg
Авто: Vito W638 108CDI
Тел.: 063 795 22 31
Откуда: Lviv
Контактная информация:

Re: Флуд на тему Львівське обласне ДАІ (пишемо свої історії)

#51 Сообщение Picazzo » 19 апр 2010, 12:08

Я також згоден що +5 і що він неправий
Але якщо він на дорозі то він правий :) при любих розкладах :) Требабуло його оштрафувати , чого ж ти , нема протоколу і доказів - нема порушення :)
Мечтаю о Мерседес 230 SL с фильма "Достучаться до небес" (когда он у меня будет поеду на море)

Аватара пользователя
ybrygas
Директор представництва. м. Львiв
Сообщения: 6038
Зарегистрирован: 01 май 2009, 19:26
Имя: Yurik
Авто: S212 E350
Откуда: Львів

Re: Флуд на тему Львівське обласне ДАІ (пишемо свої історії)

#52 Сообщение ybrygas » 19 апр 2010, 12:43

ще одна причина щоби не поважати ДАІ.
я знаю подібну ситуацію, тільки з летальним випадком. ну і ще один нюанс, що за рулем був син якогось там місцевого чиновника.
так от гаїшники написали точно те саме, але по відношенню до збитого (на смерть) ровериста :sad:

а той пацанюра щзо був за релум дальше катається...
ex w124 E220 @1995
ex w211 E320 cdi @2004

Аватара пользователя
Picazzo
Эксперт
Сообщения: 2154
Зарегистрирован: 30 сен 2008, 10:02
Имя: Oleg
Авто: Vito W638 108CDI
Тел.: 063 795 22 31
Откуда: Lviv
Контактная информация:

Re: Флуд на тему Львівське обласне ДАІ (пишемо свої історії)

#53 Сообщение Picazzo » 19 апр 2010, 14:41

ЮРА ТАК КАРАЙ ЇХ :) Чого ти тут виписуєш, раз світ такий несправедливий :) ПОРА ЗМІН !!!
Мечтаю о Мерседес 230 SL с фильма "Достучаться до небес" (когда он у меня будет поеду на море)

Аватара пользователя
ybrygas
Директор представництва. м. Львiв
Сообщения: 6038
Зарегистрирован: 01 май 2009, 19:26
Имя: Yurik
Авто: S212 E350
Откуда: Львів

Re: Флуд на тему Львівське обласне ДАІ (пишемо свої історії)

#54 Сообщение ybrygas » 19 апр 2010, 15:34

що ти мене вчепився? ти ствоив ту тему, ти перший писав який лось з тобою говорив і що написав ззаду на машині.
от я тебе і підтримую, теж пишу що вони лосі.
щось я тебе не розумію, Олег :???:
ex w124 E220 @1995
ex w211 E320 cdi @2004

Аватара пользователя
Picazzo
Эксперт
Сообщения: 2154
Зарегистрирован: 30 сен 2008, 10:02
Имя: Oleg
Авто: Vito W638 108CDI
Тел.: 063 795 22 31
Откуда: Lviv
Контактная информация:

Re: Флуд на тему Львівське обласне ДАІ (пишемо свої історії)

#55 Сообщение Picazzo » 19 апр 2010, 17:57

конкретно він ПЕДИК.
А Комрад який за хороший фляндр зробив екзамен в Гаї і права за 30 хв (коли не було бланків) - МАЛАДЕЦ
А знаєш чому, томущо він сказав - що зараз Таня екзамен не здасть бо комісії вже нема , натомість він сам провів їй як екзамен так і тестдрайв - ВОТ ВІН МОЛОДЕЦЬ
І СКАЗАВ: "Я права так просто не видам, я мушу побачити, що людина як мінімум вміє їздити і знає , що означають знаки"
Мечтаю о Мерседес 230 SL с фильма "Достучаться до небес" (когда он у меня будет поеду на море)

Ответить

Вернуться в «Представництво Клубу. Benzua Львів. | Club Branch. Benzua Lviv.»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 35 гостей