Мнение по развитию клуба

Планы, предложения, нововведения
Правила форума
РЕКВИЗИТЫ ДЛЯ ОПЛАТЫ КЛУБНОЙ АТРИБУТИКИ
http://benzua.com/forum/viewtopic.php?t=11991
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Genchik
Тех. Консультант
Сообщения: 3401
Зарегистрирован: 31 май 2008, 19:02
Имя: Геннадий
Авто: W123, W201
Откуда: Донецкая обл., Красноармейск

#31 Сообщение Genchik » 11 фев 2009, 15:40

ну если девайс на разовое использование мож и пох а вообще это плохо у нас щимят по городам.
MB W123 OM 616 2.4 D 1984 г.в.(Кап. рем. двиг. 25.05.2008) стеклоподьёмники, ксенон
MB W201 OM 602 2.5 D 1987 г.в. кондей, стеклоподьёмники, ксенон

Аватара пользователя
ВОВАН
Ценитель
Сообщения: 401
Зарегистрирован: 15 янв 2009, 13:09
Откуда: Черновцы

#32 Сообщение ВОВАН » 11 фев 2009, 17:47

У нас на работе рации Icom, классная штука, на віходе 1-3-5 Вт. Но дорогие, зараза.
Разве что брать Уоки-Токи всем, но нормальные (до1км на открытой местности) и ненадо разрешений. Или варганить ФМ передатчик на частоты радиоприемника.
Изображение
Mercedes Benz Е250 D, W124, АКПП, 1995, wheels "MAXX 391"
Изображение

Аватара пользователя
Морячек
Эксперт
Сообщения: 4571
Зарегистрирован: 19 ноя 2006, 12:12
Откуда: Черкассы

#33 Сообщение Морячек » 11 фев 2009, 22:41

Или варганить ФМ передатчик на частоты радиоприемника
а мы про то и дудим
EX - W201`2.5-16
EX-W 208 CLK200K 2002г.
EX-W 164 ML350 2008г.
TLC100, 4.7 Limited
W123T 1981г.

Mista_Dj
Крым - оккупированная территория Украины
Сообщения: 6466
Зарегистрирован: 26 дек 2007, 22:05
Имя: Димуля
Авто: Camry 3,5 Executive
Откуда: Крым, Симферополь

#34 Сообщение Mista_Dj » 12 фев 2009, 18:03

Человек таскающий такие девайсы найден. Информация передана Капитану :D

Аватара пользователя
Морячек
Эксперт
Сообщения: 4571
Зарегистрирован: 19 ноя 2006, 12:12
Откуда: Черкассы

#35 Сообщение Морячек » 12 фев 2009, 19:49

Mista_Dj
Епт... хуяссе аватар)))))))))))) :smile: :eek: :? :lol:
EX - W201`2.5-16
EX-W 208 CLK200K 2002г.
EX-W 164 ML350 2008г.
TLC100, 4.7 Limited
W123T 1981г.

Аватара пользователя
Misha 2.3-16
General MedveD
Сообщения: 35199
Зарегистрирован: 15 сен 2006, 17:25
Имя: MedveD
Авто: С124
Откуда: Center of the Earth

#36 Сообщение Misha 2.3-16 » 13 фев 2009, 09:01

Морячек писал(а):Mista_Dj
Епт... хуяссе аватар)))))))))))) :smile: :eek: :? :lol:
+100 :o

Аватара пользователя
RomeO
Эксперт
Сообщения: 1725
Зарегистрирован: 24 окт 2007, 09:04
Имя: Ромео
Авто: W164 E320CDI
Откуда: Киев, Соломенка

#37 Сообщение RomeO » 13 фев 2009, 09:27

Морячек писал(а):Mista_Dj
Епт... хуяссе аватар)))))))))))) :smile: :eek: :? :lol:
Mista_Dj
Чтоб знали с кем имеют дело!!! :smile:
Изображение Изображение

Аватара пользователя
RomeO
Эксперт
Сообщения: 1725
Зарегистрирован: 24 окт 2007, 09:04
Имя: Ромео
Авто: W164 E320CDI
Откуда: Киев, Соломенка

#38 Сообщение RomeO » 13 фев 2009, 09:31

А по теме, то девайс однозначно необходимый, хотя он не отменяет необходимости обеспечения двухсторонней связи. То есть без раций на мероприятиях все равно никак. :?
Изображение Изображение

Аватара пользователя
Фахивец
Клубный Археолог
Сообщения: 10779
Зарегистрирован: 14 май 2009, 21:53
Имя: Палич
Авто: Авто дружини
Откуда: Біля Київа

Re: Мнение по развитию клуба

#39 Сообщение Фахивец » 16 июн 2010, 01:04

Я за рации.

ИМХО 8)
Мій канал на Ютубі https://www.youtube.com/user/Fahivec1/playlists

Аватара пользователя
webaliser
НовичОк
Сообщения: 56
Зарегистрирован: 27 сен 2009, 23:20
Имя: Ярослав
Авто: Ex.: W124 E320
Тел.: +380673960484
Откуда: Днепропетровск
Контактная информация:

Re: Мнение по развитию клуба

#40 Сообщение webaliser » 04 авг 2010, 01:13

Вы что, блин, таксисты по рациям общаться. GPS, координаты и вперед. Хочешь общения, есть у провайдеров мобильной связи такая функция, РТТ называется.

На счет трансмиттера, очень оригинально, но рентабельно ли?! Дистанция не большая (1500метров), для колонны подойдет, не более.
У действительно хороших водителей мухи расплющены об боковые стёкла.
W124 E320 Sportline механика.
Создаем сайты, тексты к сайтам, хостинг в Украине, переводы, продвижение, полиграфия, фирменные стили и многое другое...
http://www.webaliser.org/

Goric
Эксперт
Сообщения: 2059
Зарегистрирован: 23 ноя 2013, 16:04
Имя: Петро
Авто: Mercedes-benz 126sec
Откуда: Львів

Мнение по развитию клуба

#41 Сообщение Goric » 02 июн 2019, 16:03

Мої пропозиції по роботі клуба.
1- Нема дисципліни! Кожен пише що хоче і в тему і не в тему! Пропоную за таке наказувати і жорстко! Щоб тема автора залишалась темою а не флудом.
2- Наказувати мають модератори,але наказувати всіх в підряд а не того кого захочуть чи інакшими кретеріями.За пропуск модератором наказується сам модератор головнокомандувачем (Капітаном))
3-Дисципліна,повага і цинзура в спілкуванні має бути до всїх! Новачків,старічків))
4-Розвиток клубу має бути за допомогою усіх хто купляє і вішає емблему на решітку або номерну рамку,тому пропонуйте кожен своє бачення.
5-Відток новачків з клубу! Питання чому? Як виправити ситуацію? В мене є пару відповідей від моїх знайомих яких я особисто агітував,люди різні і не бідні,і машини в них дорогі.
а-почитав для себе нічого не знайшов!
б-Дуже мало корисної внфи (що мав на увазі не знаю) Власник МЛ....
в-з мене зробили таксіста і прибакланили....
г-один мій знайомий сворив тему,і заголовок теми почав з маленької букви,за що модератор стер тему і попередив в лічку,хоча б сам модер.міг виправити.

7-Колись на зустрічі у Львівськими я розказував що було б добре зареєструватьсь як громадська організація,буде офіційне існування клубу,що воно дає? Наприклад Львівський джиперский клуб коли планували заходи по врученню переможцям і учасникам змагань призів і т.д. То засновник клубу в письмовому вигляді звертався в міськ раду про "надання дозволу та забезпечення проведення заходу в центальній частині міста у вихідний день! В кассу платилась невеличка сумма грошей і на вихідні до нашої колони давали міліцейську машину в супроводі якої ми заїжджали в центр міста і 4 години там були(машини були в болоті і т.д.)
Це для прохожих і туристів була і реклама клуба,і агітація вступу в наш "клон")))

8-Реклама в клубі,якої нема,відповідно нема грошей на якісь нові ідеї,поїздки,організаціі нової цікавої для всіх програми.
9-Можна запровадити не обовязкові членські взноси в кассу клуба,наприклад 100грн в місяць,не багато правда? Для витрат на утримання клубу,та організації,на закриття непередбачуваних витрат,про які знає Капітан,чи любий директор філіалу який організовував якийсь сльот, також кінці року можна на частину цих грошей на свято Миколая завезти в дитячий будинок подарунки,що може бути приємною чатиною в спілкуванні клубу.


Я так висловився,швиденько,і коротко,на писати хотів давно,нема часу....
З Повагою! Петро ;)

Аватара пользователя
Bricktop
Профи
Сообщения: 731
Зарегистрирован: 14 апр 2017, 12:48
Имя: Саша
Авто: W124 e320
Тел.: 0976751652
Откуда: житомир

Мнение по развитию клуба

#42 Сообщение Bricktop » 03 июн 2019, 01:57

Я гадаю що цензура на форумі позитивно не вплине на розвиток клубу та збільшення спільноти, а навпаки ще один фактор який буде відлякувати людей. Звичайно проблема ядовитих випорожнень в темах продажу авто та бортовиках є проблемою. Але це вільний інтернет і подібна цензура призводить лише до відтоку людей.
На рахунок відтоку людей... Хоч я не являюсь активним учасником клубу, але форум відвідати полюбляю. Мене особисто привабило в році так 2015 це:
-цікави бортовички (юракупе,леонтт,оракл,роменмерс, віталій бєлий ітд)
- різна корисна інформація, що як ремонтується, що куди підходить, темки по реставраціі різних елементів ітд
- Відповіді на моі делитантські питання
З бортовичками основна проблема в тому, що вони як правило створюються для капіталізаціі свого авто на випадок майбутнього продажу. і для цих справ більше підходить драйв2. А також фекальні опади в цих темах. Для прикладу згадую бортовичок вульфа який зник, і також оракла, на момент ремонту універсалу. Я вважаю це цікава інформація яка приваблює читачів, але тут потрібно робити зусилля над собою, менше звертати увагу на неконструктивну критику, дублювати бортовичок з драйву якшо тайкий є і не лінуватися залишати там посилання на форум. З темами по ремонту чи реставраціі чогось мають туж саму історію. Без подібноі інформаціі на форумі третій пункт питання/відповіді несуть одноразовий характер. Люди зявляються на форумі, отримують інформацію що іх цікавила і зникають. Або не отримують, тому що певна інформація для когось це заробіток.
Членські внески це ще один фактор, який може відлякувати нових людей. Та й нести відповідальність за своєрідний общак адміністраціі гадаю не дуже цікаво. Нехай навіть це буде 100грн в місяць. Якщо ставити ціль заробляти на якійсь рекламі, то для цього необхідні контент та велика аудиторія. В теперішній час створити на форумі контент щоб привабити аудиторію і заробити на рекламі це нереально. Гроші зараз знаходяться на ютубі, інстаграмі, фейсбуці. Але для того щоб розвивати сторінки на цих ресурсах з ціллю розміщення реклами необхідні час, фантазія. А хто на добровільних засадах зможе цим займатись? при цьому вкладати весь профіт в розвиток клубу. Наразі якщо з загальною підтримкою то капіталізувати можна сторінку в існтаграмі. Якщо контент для наповнення будуть пропонувати всі учасники клубу.
А так аудиторія сидить в телеграмі, вайбері, ютубі, інстаграмі. Якщо говорити про "рекламну" аудиторію. Тобто щоб популяризувати клуб, заробляти на рекламі то мабуть терба виходити за рамки форуму на всі інші ресурси.
Ще як один із варіантів зробити онлайн магазин з сувенірами клубу та й взагалому марки. Ставити певну націнку,а не продавати в нуль. Ті ж самі рамки, зонти,чашки, значки клубні, футболки, кофти які будуть в наявності. І кожен купуючи буде розуміти що все це йде на підтримку клубу. Але для цього ж знову необхідні певні кошти, відповідальність певноі особи та саме головне людський час.

З іншоі сторони чи є ідеі на щщо необхідні кошти клубу? Звичайно є багато організаційних витрат, витрат на утримання форму ітд про які знає лише адміністрація чи директори філіалів. Але чи погодиться хтось стати клубним консельєрі та збирати кошти?

Вибачте за думки, затягнуло трохи :)
WDB1240321B833320

Ответить

Вернуться в «Рост и развитие клуба и клубного форума»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 8 гостей