Вітаю шановну спільноту! Vito W639

В этом разделе вы можете со всеми поздороваться и рассказать о себе.
Ответить
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
siroshka
НовичОк
Сообщения: 43
Зарегистрирован: 05 янв 2022, 16:31
Имя: Сергій
Авто: MB Vito W639 116CDI
Тел.: +380984502525
Откуда: Вінниця

Вітаю шановну спільноту! Vito W639

#1 Сообщение siroshka » 06 янв 2022, 11:29

Вітаю поважних учасників форуму!

Звуть мене Сергій, живу у Вінниці.

Позавчора придбав першого в житті Мерседеса, першого в житті буса, перше в житті б/в авто, перший задній привід 🙄
До цього був власником hyundai elantra, mazda 5. Авто міняв по причині росту сімʼї. Так і прийшов до буса.

Коротко про авто: MB Vito 116 w639 темно-сірого кольору (мокрий асфффальт) 2011 року випуску.
Фото поки нема що показувати, бо на дворі грязюка страшенна.

Спочатку дивився у бік Trafic/Vivaro/Primastar/Toleno - відмовився, бо старі мені страшенно не подобаються, а про нові 1.6 багато страшних історій почув і побачив.
Течік теж не зайшов, оскільки він вже 70 років як не міняється. Стабільність - це добре, але всьому має бути межа 😁
Майже купив Ford Transit Custom, але продавець кинув 🤬 (nothing personal, just business...)
Дуже сподобався мені Peugeot Traveller/Citroën Spacetourer/Opel Zafira Life/Toyota Proace Verso. Але вони нові дорогущі, і до того ж у виконанні 9 містний з AT в Україні нові не продаються. Неофіційних норсальних каналів не знайшов. А брати кредит на MT з урізаною комплектацією (купу крутих фічей доставити не можуть) сенсу не бачу.
Корейців та американців не розглядав, бо прожорливі, а газовика брати якось стрьомно.
Ще були екзотичні варіанти типу 9-11 містних сангойонгів, але там деякі крісла класу XXXS і при всіх піднятих сідухах місця для торбів і мішка картоплі вже нема...

Таким чином дійшов до Мерседеса. Буду відвертим і не скажу, що це була любофф з першого погляду. Звісно ж, мерси круті, але й недешеві.
Втім, життя навчило не ставити хрест на варіантах, які спочатку не розглядав.
Тому прокатався, прикинув фінансові можливості і вирішив ризикнути.

Подобаються Vito/Viano в 447 кузові, але там прайс за словами спеціалістів від 25-30 (мова про заводський пасажир вмєняємого пробігу від 16 року).
Моніторив мобайл.деє зо 2 місяці, нічого дешевше за своїми забаганками не знаходив.
Бердичівські "брабус-майбахи" брати не хочу, бо не зустрічав жодного варіанту переобладнання, що мені би сподобався.

Довелося знизити планку і зупинився на старенькому w639.

Не стану стверджувати, що це був найліпший варіант. Але вже що вирішено, то вирішено.
Лишилось дочекатись 2 тижні електронної черги в мрево, щоб переконатися в чесності, прозорості, оперативності нового юзер-френдлі сервісного центру мвс і остаточно переоформити авто на себе 🤣

Найголовніше: дружина й діти відразу оцінили перевагу буса, а це для мене зараз основний показник.
А далі почнеться псіхоз зі всякими тюнінгами-шмунінгами 🤪

Сподіваюсь, що зможу написати тут колись щось корисне і також при потребі знайти щось необхідне.

Всім миру та здоровʼячка!

Аватара пользователя
Capitan
Капитан клуба
Сообщения: 27063
Зарегистрирован: 17 июл 2006, 00:31
Имя: Dimitriy
Авто: E400 4M
Откуда: Kyiv Luxury Village
Контактная информация:

Вітаю шановну спільноту! Vito W639

#2 Сообщение Capitan » 06 янв 2022, 12:29

Сергію, вітаємо з покупкою!
Bravo
У Мерседес один недолік, після нього всі інші машини це вже не ті...
:idea: :wink:

По тюнінгу, з експлуатації та по сервісу
Вам допоможуть, проконсультують наші Віто/Віано власники

Монстри у цих питаннях, наші:
G.N.L.
roman.teren

Welcome!

Аватара пользователя
siroshka
НовичОк
Сообщения: 43
Зарегистрирован: 05 янв 2022, 16:31
Имя: Сергій
Авто: MB Vito W639 116CDI
Тел.: +380984502525
Откуда: Вінниця

Вітаю шановну спільноту! Vito W639

#3 Сообщение siroshka » 06 янв 2022, 13:04

Щиро дякую!
При нагоді звертатимусь до експертів 😊

Аватара пользователя
Capitan
Капитан клуба
Сообщения: 27063
Зарегистрирован: 17 июл 2006, 00:31
Имя: Dimitriy
Авто: E400 4M
Откуда: Kyiv Luxury Village
Контактная информация:

Вітаю шановну спільноту! Vito W639

#4 Сообщение Capitan » 06 янв 2022, 15:24

Ну и можно не затягивать с покупкой комп. диагностики и наблюдения за своим авто
Xentry
viewtopic.php?t=76165

Аватара пользователя
siroshka
НовичОк
Сообщения: 43
Зарегистрирован: 05 янв 2022, 16:31
Имя: Сергій
Авто: MB Vito W639 116CDI
Тел.: +380984502525
Откуда: Вінниця

Вітаю шановну спільноту! Vito W639

#5 Сообщение siroshka » 06 янв 2022, 16:36

Вже в процесі ;)

Аватара пользователя
siroshka
НовичОк
Сообщения: 43
Зарегистрирован: 05 янв 2022, 16:31
Имя: Сергій
Авто: MB Vito W639 116CDI
Тел.: +380984502525
Откуда: Вінниця

Вітаю шановну спільноту! Vito W639

#6 Сообщение siroshka » 09 янв 2022, 23:58

Capitan писал(а):
06 янв 2022, 15:24
Ну и можно не затягивать с покупкой комп. диагностики и наблюдения за своим авто
Xentry
viewtopic.php?t=76165
віртуалочка стоїть разом з драйвером openport2, лишилось дочекатись доставку з Китаю...

Ответить

Вернуться в «Скажи всім - Привіт! Розділ для новачків. Tell all - Greetings! For new members»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 39 гостей