Сонячні панелі та зелений тариф для населення

Взаимопомощь, т.е. кто чем полезен по роду своей деятельности и не только
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Udav
Эксперт
Сообщения: 15766
Зарегистрирован: 14 дек 2008, 11:10
Имя: Сергей
Авто: MB
Откуда: Одесса

Re: Сонячні панелі та зелений тариф для населення

#31 Сообщение Udav » 14 янв 2016, 16:37

Пока будеш "шукать", там по ссылке что я скинул как раз реальные данные по генерации.
Или ваши данные для другой страны?!
Откуда +12% ?!
W164 ML 350 Bluetec 2010
Drive2: https://www.drive2.ru/r/mercedes/m_clas ... 904507615/
Specialized ROCKHOPPER
Ex Subaru Forester 2.0X AT black - простой и надежный как АКМ
Drive2: https://www.drive2.ru/r/subaru/forester/1273646/
Ex W124 Coupe E320 schwarz Sportline AMG Body
Drive2: https://www.drive2.ru/r/mercedes/1260796/
Ex W124 Coupe E220 blauschwarz Sportline
Ex W201 2.0 weiß

Аватара пользователя
Obelix
Эксперт
Сообщения: 2285
Зарегистрирован: 07 июн 2013, 10:01
Имя: Олег
Авто: W116 280S
Откуда: Днепр

Re: Сонячні панелі та зелений тариф для населення

#32 Сообщение Obelix » 14 янв 2016, 16:45

ТС має рацію.
Він має свій бізнес та ділиться своїми здобутками зі спільнотою.
Також хоче поширити свій бізнес шляхом продажу устаткування та його монтажу.
Це нормально.
Але не нормально, коли постанова НКРЕ за цим посиланням
http://unisolartrade.com.ua/baza-znanii ... ohoziaistv
містить норму
"3. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування та діє до 01 січня 2030 року."
Але вже через півроку виходить нова постанова, через 3 місяці - нова, яка скасовує попередні
http://www.nerc.gov.ua/index.php?id=17844
3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 20 липня 2015 року № 2046 "Про встановлення "зелених" тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств", зареєстровану в Міністерстві юстиції України 05 серпня 2015 року за № 942/27387.
Тобто, те, що повинно бути сталим та незміннім до 2030 р, за рік було вже змінено двічі ))
Ну як можливо в цій країні робити довготривалі пректи, якщо правила гри змінються кожні 3-6 місяців ))
Врач видит человека во всей его слабости, юрист — во всей его подлости, теолог — во всей его глупости.(с)

Аватара пользователя
docento
Ценитель
Сообщения: 489
Зарегистрирован: 21 ноя 2012, 11:23
Имя: Нестор
Авто: w124 3.0TD OM603.963
Тел.: O9B329993B
Откуда: з третьої від сонця планети

Re: Сонячні панелі та зелений тариф для населення

#33 Сообщение docento » 14 янв 2016, 16:48

Udav писал(а):Пока будеш "шукать", там по ссылке что я скинул как раз реальные данные по генерации.
Или ваши данные для другой страны?!
Откуда +12% ?!

по ссилці що ви дали ПРИБЛИЗНІ ДАНІ!!!!!!!! я вам дав РЕаЛЬНІ ДАНІ!!!!


як камінь об стіну.


даже якщо з другої сторони зайти цитую:
- "45000-3000 = 42000квт
42000*0,19 - 19,5% (18% податок який прийняли в 2016 році і 1,5% армія)= 6423євро (7129,53уо)
26500/7129,53= 3,716935057430153 рік (вже з податками і з невеликим споживанням)
і того відповідь - окупність станції 30квт по ЗТ станом на сьогодні складає коло 5років в залежності від споживання будинку
дані котрі приведені в пункті 2 для розрахунків для станції на полікристалічних фотомодулях."


у ваших даних цитую : "Совокупная производительность в год 266,28 МВт*ч. (станція 200квт)"

266,28/200*30=39,942мвт
я написав 45,00мват ( бо це реальні дані)

даже при тому якби я написав 39,942мвати термін окупності склав би 4,2 роки, а я в свою чергу писав слова - " і того відповідь - окупність станції 30квт по ЗТ станом на сьогодні складає коло 5років "

відповідно - я нікого не ОБМАНУВ і дав реальні факти !!!!!!! чого ви такий впертий?
w124 e300 Turbo Diesel blauschwar
WDB1241331C098411
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Engine type: OM603.963 - Turbo Diesel Mercedes 3.0
Construction Year: 1987-1995
Number of cylinders: 6
Bore ø: 87 mm
Engine content: 2996 CC
Compression ratio: 22 : 1
HP: 147
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Аватара пользователя
docento
Ценитель
Сообщения: 489
Зарегистрирован: 21 ноя 2012, 11:23
Имя: Нестор
Авто: w124 3.0TD OM603.963
Тел.: O9B329993B
Откуда: з третьої від сонця планети

Re: Сонячні панелі та зелений тариф для населення

#34 Сообщение docento » 14 янв 2016, 16:50

Obelix писал(а):ТС має рацію.
Він має свій бізнес та ділиться своїми здобутками зі спільнотою.
Також хоче поширити свій бізнес шляхом продажу устаткування та його монтажу.
Це нормально.
Але не нормально, коли постанова НКРЕ за цим посиланням
http://unisolartrade.com.ua/baza-znanii ... ohoziaistv
містить норму
"3. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування та діє до 01 січня 2030 року."
Але вже через півроку виходить нова постанова, через 3 місяці - нова, яка скасовує попередні
http://www.nerc.gov.ua/index.php?id=17844
3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 20 липня 2015 року № 2046 "Про встановлення "зелених" тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств", зареєстровану в Міністерстві юстиції України 05 серпня 2015 року за № 942/27387.
Тобто, те, що повинно бути сталим та незміннім до 2030 р, за рік було вже змінено двічі ))
Ну як можливо в цій країні робити довготривалі пректи, якщо правила гри змінються кожні 3-6 місяців ))


даю відповідь на ваше питання - вони індексують тарифи раз в квартал тому стару скасовують і нову вводять ( бо привязка до курсу євро в законі)
w124 e300 Turbo Diesel blauschwar
WDB1241331C098411
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Engine type: OM603.963 - Turbo Diesel Mercedes 3.0
Construction Year: 1987-1995
Number of cylinders: 6
Bore ø: 87 mm
Engine content: 2996 CC
Compression ratio: 22 : 1
HP: 147
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Аватара пользователя
Obelix
Эксперт
Сообщения: 2285
Зарегистрирован: 07 июн 2013, 10:01
Имя: Олег
Авто: W116 280S
Откуда: Днепр

Re: Сонячні панелі та зелений тариф для населення

#35 Сообщение Obelix » 14 янв 2016, 16:58

docento писал(а):
Obelix писал(а):
даю відповідь на ваше питання - вони індексують тарифи раз в квартал тому стару скасовують і нову вводять ( бо привязка до курсу євро в законі)
Ок.
Але навіщо тоді писати "до 1 лютого 2030р"?
Коли вірно було написати - до 1 квітня ( 1 липня, 1 вересня, 1 січня )?
Я не оскаржую ваших (чи іншіх) посилань на ТТХ обладнання, мене (останні 7 років) дуже цікавить законотворчість наших законодавців, які продавлюють закони лише на користь власної кишені, та за зубожіння кишені громадян.
Врач видит человека во всей его слабости, юрист — во всей его подлости, теолог — во всей его глупости.(с)

Аватара пользователя
docento
Ценитель
Сообщения: 489
Зарегистрирован: 21 ноя 2012, 11:23
Имя: Нестор
Авто: w124 3.0TD OM603.963
Тел.: O9B329993B
Откуда: з третьої від сонця планети

Re: Сонячні панелі та зелений тариф для населення

#36 Сообщение docento » 14 янв 2016, 17:04

можливо і так. якщо говорити імено про це, то логічно було б писати так як ви кажите, по законах я також це бачу (навіть останній податковий зробили всім 18% а не багатшим 20 і бідним 15 що булоб в рази розумніше).

надіємося що потрошки ми дійдемо до того що і в нашій державі все стане на свої місця.
w124 e300 Turbo Diesel blauschwar
WDB1241331C098411
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Engine type: OM603.963 - Turbo Diesel Mercedes 3.0
Construction Year: 1987-1995
Number of cylinders: 6
Bore ø: 87 mm
Engine content: 2996 CC
Compression ratio: 22 : 1
HP: 147
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Аватара пользователя
Р_о_м_а_н
Любитель
Сообщения: 162
Зарегистрирован: 26 апр 2015, 17:46
Имя: Роман
Авто: Mercedes W124 E320
Откуда: Киевская обл

Re: Сонячні панелі та зелений тариф для населення

#37 Сообщение Р_о_м_а_н » 14 янв 2016, 21:00

Про які мегавати та кіловати Ви говорите!? Дозвольте пояснити:
Ви хочете встановити або вже встановили генеруючу установку!? Далі ідете до енергопостачальника, із заявою-повідомленням (зразок я давав) та технічною документацією, з яким у Вас заключений Договір про постачання електроенергії і реєструєте їх. Далі по процедурі до Вас мають направити інженера для технічної превірки поданих даних, але перед цим дивляться перш за все на ДОЗВОЛЕНУ ДО ВИКОРИСТАННЯ ПОТУЖІСТЬ згідно вищезазначеного Договору про користування, якщо потужність інвертора перевищує величину потужності Вам відмовлять відразу ж, якщо вона знаходиться в межах дозволенної тоді направляють інспектора, який в свою чергу проводить обстеження та пише відповідний Акт. Далі по процедурі Ви маєте оплатити встановлення приладу обліку та сам прилад (наприклад в Макарівському районі Київської обл. ця послуга вартувала 9800 грн станом на грудень 2015р, лічильник встановили типу АСЕ6000 з вбудованим GSM модемом), про що також виписуються відповідні Акти про встановлення, параметризацію та передачі на відповідальне збереження пломб приладу обліку. Після цьго Ви маєте переукласти Договір про користування електроенергією з відповідними змінами. Далі вже з новим Договором про користування та технічною документацією та всіма вищезгаданними Актами Ви звертаєтесь в обласне управління енергопостачальника для заключення Договору про купівлю-продаж згенеровоаної електроенергії, яку обчислюе енергопостачальник (використана мінус згенерована) про що складається Звіт про покази засобу обліку і далі відповідний Акт приймання- передавання товару (електричної енергії) і саме цю різницю кВт енергопостачальник відшкодовує Вам на Ваш рахунок. І так кожного місяця коли генерація в мережу буде перевищувати споживання!!!

Аватара пользователя
Р_о_м_а_н
Любитель
Сообщения: 162
Зарегистрирован: 26 апр 2015, 17:46
Имя: Роман
Авто: Mercedes W124 E320
Откуда: Киевская обл

Re: Сонячні панелі та зелений тариф для населення

#38 Сообщение Р_о_м_а_н » 14 янв 2016, 21:18

glinolub писал(а):У меня вопрос.
если я хочу поставить солнечные батареи (панели) на дачном участке - возможно ли заключить в таком случае договор?
Ведь деньги за электричество по счетчику я оплачиваю не по квитанции, а в дачный кооператив.Хотя, у каждого владельца дачного участка есть свой электрический счеичик

Возможен ли договор между мной и облэнерго (или кто там предоставляет услугу)?

В Вашем случае теоретически невозможно поскольку Вы не имеете прямого Договора с обленерго, НО способ это сделать сувществует, если вкратце, то Вам нужно будет деюре выйти из состава садового товарищества и заключить прямой Договор при этом СТ должно будет заключить так называемый Договор сервитута (о совместном использовании електросетей, тот еще гемор по-правде говоря) ну а дальше по известной процедуре. В общем если действительно интересует объясню потому как сдесь можно пойти двумя путями, смотря как будет вести себя обленерго да и само СТ, поскольку есть нюансы, но об этом лучше в лс

Аватара пользователя
vist555
Эксперт
Сообщения: 1681
Зарегистрирован: 18 фев 2013, 13:33
Имя: Владимир
Авто: Volvo XC 70
Тел.: 0964996551
Откуда: Одесса - София - Франкфурт на Майне.

Re: Сонячні панелі та зелений тариф для населення

#39 Сообщение vist555 » 14 янв 2016, 21:21

Пробежал по теме, скажу сразу в расчеты не вникал и по ссылкам не переходил, но тема очень интересна и я одно время старался вникнуть, но дороговизна вопроса (рассматривал автономный вариант) отодвинула ее далеко на задний план. И вот сейчас тема опять всплыла, но денег на ее реализацию так и не появилось, увы :o и в ближайшее время не скоро появятся.
Бегло пробежался по приведенным расчетам и увидел что можно получить с этого еще и прибыль и срок окупаемости сократится до 5 лет.
Так вот, о чем это я?... ах да вспомнил. Есть встречное предложение к ТС (ни в коем случае не примите за сарказм). Давайте мы с Вами заключим договор скажем на 7-10 лет и Вы устанавливаете Ваше оборудование Мне - я пользуюсь только электроэнергией, а весь доход с продажи "зеленной энергии" идет к Вам на счет. Если окупаемость 5 лет, то сверх прибыль Вы будете получать 2-5 лет и Вам выгодно и я с электричеством. Как Вам мое предложение? Да - согласен инвестиции долгосрочные, но стабильные и если дело пойдет, то поверьте от клиентов не будет отбоя.
Мерседес всегда в моем сердце.

Аватара пользователя
Р_о_м_а_н
Любитель
Сообщения: 162
Зарегистрирован: 26 апр 2015, 17:46
Имя: Роман
Авто: Mercedes W124 E320
Откуда: Киевская обл

Re: Сонячні панелі та зелений тариф для населення

#40 Сообщение Р_о_м_а_н » 14 янв 2016, 21:31

slflosse писал(а):Доброго вечора усім!
Для мене це цікаве питання, оскільки живу у приватному будинку і в далеких планах є намір встановити таку систему (не стільки для заробітку, стільки для зменшення витрат електроенергії - тобто невеликої потужності).
З мого боку питання:
1. Зараз після лічильника в мене встановлений електро-механічний стабілізатор напруги (реостат). Він погано працює і я хочу поміняти його на електронний (у друзів такий, задоволені). Чи можливо це в описаній системі?
2. Зараз в мережі існує невелике коливання напруги. Як складові частини системи (інвертор, інше) почуватимуть себе через це (в принципі, питання пов язане з першим)?
3. Які вимоги до з єднувальних кабелів?
Дякую за інформацію або навіть напрямок, де про це можна почитати. :)
Якщо коротко:
1. Так, але вважаю краще встановити реле перенапруги на вводі а стабілізатор для конкретного струмоприймача!
2. Це Ви називаєте невелике коливання? Да у нас мережі такі що ледь тримається баланс (перекос на перекосі, кз та ін.).
3. Звичайно мідний багатожильний провід поперечний переріз якого обраховується відповідно до встановленої потужності.

Що стосується "Для мене це цікаве питання, оскільки живу у приватному будинку і в далеких планах є намір встановити таку систему (не стільки для заробітку, стільки для зменшення витрат електроенергії - тобто невеликої потужності)." то я б порадив би Вам звернути увагу на оформлення Дозволу на використання електроопалювальної установки, згідно якого розрахунки за спожиту електроенергію проводяться за так званим тарифом на електроопалення (до 3600 кВт в місяць оплата становить 0,45 коп.)

Аватара пользователя
Р_о_м_а_н
Любитель
Сообщения: 162
Зарегистрирован: 26 апр 2015, 17:46
Имя: Роман
Авто: Mercedes W124 E320
Откуда: Киевская обл

Re: Сонячні панелі та зелений тариф для населення

#41 Сообщение Р_о_м_а_н » 14 янв 2016, 21:41

Доречі про оплату, в понеділок маю їхати підписувати відповідний Договір купівлі-продажу електроенергії в Київобленерго, тоді і викладу реальні цифри а так попередьо сказали, що вартість становитиме близько 5 грн. за кВт згенерованої електроенергії в мережу так от.

Аватара пользователя
docento
Ценитель
Сообщения: 489
Зарегистрирован: 21 ноя 2012, 11:23
Имя: Нестор
Авто: w124 3.0TD OM603.963
Тел.: O9B329993B
Откуда: з третьої від сонця планети

Re: Сонячні панелі та зелений тариф для населення

#42 Сообщение docento » 14 янв 2016, 22:17

vist555 писал(а):Пробежал по теме, скажу сразу в расчеты не вникал и по ссылкам не переходил, но тема очень интересна и я одно время старался вникнуть, но дороговизна вопроса (рассматривал автономный вариант) отодвинула ее далеко на задний план. И вот сейчас тема опять всплыла, но денег на ее реализацию так и не появилось, увы :o и в ближайшее время не скоро появятся.
Бегло пробежался по приведенным расчетам и увидел что можно получить с этого еще и прибыль и срок окупаемости сократится до 5 лет.
Так вот, о чем это я?... ах да вспомнил. Есть встречное предложение к ТС (ни в коем случае не примите за сарказм). Давайте мы с Вами заключим договор скажем на 7-10 лет и Вы устанавливаете Ваше оборудование Мне - я пользуюсь только электроэнергией, а весь доход с продажи "зеленной энергии" идет к Вам на счет. Если окупаемость 5 лет, то сверх прибыль Вы будете получать 2-5 лет и Вам выгодно и я с электричеством. Как Вам мое предложение? Да - согласен инвестиции долгосрочные, но стабильные и если дело пойдет, то поверьте от клиентов не будет отбоя.

зустрічне питання - а що мені мішає купити будинок самому, скажемо так за тис 30грн з 0,7-0,6га площею і поставити там 3*30квт? при споживані 0 ? смисл інвестувати в когось?
w124 e300 Turbo Diesel blauschwar
WDB1241331C098411
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Engine type: OM603.963 - Turbo Diesel Mercedes 3.0
Construction Year: 1987-1995
Number of cylinders: 6
Bore ø: 87 mm
Engine content: 2996 CC
Compression ratio: 22 : 1
HP: 147
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Аватара пользователя
dancer1976
Эксперт
Сообщения: 4502
Зарегистрирован: 23 апр 2010, 15:36
Имя: Пётр
Авто: W124 E280T 95
Откуда: Львов

Re: Сонячні панелі та зелений тариф для населення

#43 Сообщение dancer1976 » 14 янв 2016, 22:31

docento писал(а): зустрічне питання - а що мені мішає купити будинок самому, скажемо так за тис 30грн з 0,7-0,6га площею і поставити там 3*30квт? при споживані 0 ? смисл інвестувати в когось?

згідно постанови - панелі мають бути розміщені на даху чи стінах будинку.... отже треба буде робити ЗДОРОВЕННИЙ ОДНОСХИЛЬНИЙ ДАХ... ну і будинок за 30штук уе..... то не панелі за 15
Старый конь борозды не портит!

Окурок, выброшенный в урну, гораздо патриотичнее флажка на автомобиле.

Аватара пользователя
docento
Ценитель
Сообщения: 489
Зарегистрирован: 21 ноя 2012, 11:23
Имя: Нестор
Авто: w124 3.0TD OM603.963
Тел.: O9B329993B
Откуда: з третьої від сонця планети

Re: Сонячні панелі та зелений тариф для населення

#44 Сообщение docento » 14 янв 2016, 22:32

dancer1976 писал(а):
docento писал(а): зустрічне питання - а що мені мішає купити будинок самому, скажемо так за тис 30грн з 0,7-0,6га площею і поставити там 3*30квт? при споживані 0 ? смисл інвестувати в когось?

згідно постанови - панелі мають бути розміщені на даху чи стінах будинку.... отже треба буде робити ЗДОРОВЕННИЙ ОДНОСХИЛЬНИЙ ДАХ... ну і будинок за 30штук уе..... то не панелі за 15

уважно читаємо... там не так написано. якщо я написав що так можна зробити знач так можна зробити згідно закону.


"об'єктами електроенергетики, які вмонтовані (встановлені) на дахах та/або фасадах будинків, будівель та споруд,"
w124 e300 Turbo Diesel blauschwar
WDB1241331C098411
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Engine type: OM603.963 - Turbo Diesel Mercedes 3.0
Construction Year: 1987-1995
Number of cylinders: 6
Bore ø: 87 mm
Engine content: 2996 CC
Compression ratio: 22 : 1
HP: 147
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Аватара пользователя
vist555
Эксперт
Сообщения: 1681
Зарегистрирован: 18 фев 2013, 13:33
Имя: Владимир
Авто: Volvo XC 70
Тел.: 0964996551
Откуда: Одесса - София - Франкфурт на Майне.

Re: Сонячні панелі та зелений тариф для населення

#45 Сообщение vist555 » 14 янв 2016, 23:20

docento писал(а):
vist555 писал(а):Пробежал по теме, скажу сразу в расчеты не вникал и по ссылкам не переходил, но тема очень интересна и я одно время старался вникнуть, но дороговизна вопроса (рассматривал автономный вариант) отодвинула ее далеко на задний план. И вот сейчас тема опять всплыла, но денег на ее реализацию так и не появилось, увы :o и в ближайшее время не скоро появятся.
Бегло пробежался по приведенным расчетам и увидел что можно получить с этого еще и прибыль и срок окупаемости сократится до 5 лет.
Так вот, о чем это я?... ах да вспомнил. Есть встречное предложение к ТС (ни в коем случае не примите за сарказм). Давайте мы с Вами заключим договор скажем на 7-10 лет и Вы устанавливаете Ваше оборудование Мне - я пользуюсь только электроэнергией, а весь доход с продажи "зеленной энергии" идет к Вам на счет. Если окупаемость 5 лет, то сверх прибыль Вы будете получать 2-5 лет и Вам выгодно и я с электричеством. Как Вам мое предложение? Да - согласен инвестиции долгосрочные, но стабильные и если дело пойдет, то поверьте от клиентов не будет отбоя.

зустрічне питання - а що мені мішає купити будинок самому, скажемо так за тис 30грн з 0,7-0,6га площею і поставити там 3*30квт? при споживані 0 ? смисл інвестувати в когось?

Абсолютно ничего, за 30 тис.грн можно купить и га земли, но как же разговоры о
тут будуть рости мої діти, а я хочу щоб вони жили в гарній державі.
.
Если Ваши дети будут расти в хорошей стране, а мои нет, то эта страна не будет уже называться хорошей.
Можно я сам отвечу на свое предложение?
Я за последний год три раза съездил в Болгарию и там предложенные мной варианты имеют место быть. Конечно я не очень вникал в условия договоров.
Пока у нас в стране не будет хоть мало мальски стабильно, и без коррупции ни Вам не выгодно, ни Мне никто не придет с таким предложением, а пока так дети наши будут жить в разной "хорошей" стране. :idea:
Мерседес всегда в моем сердце.

Ответить

Вернуться в «Сотрудничество членов клуба»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 10 гостей