консультації зі страхування

Взаимопомощь, т.е. кто чем полезен по роду своей деятельности и не только
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Андрей Черненко
Эксперт
Сообщения: 7658
Зарегистрирован: 17 ноя 2006, 00:05
Имя: Андрей
Авто: в подписи
Тел.: +48 733 714 797
Откуда: Кривой Рог/Wrocław

Re: консультації зі страхування

#31 Сообщение Андрей Черненко » 17 янв 2013, 11:29

зрозумів. Дякую.
;)
w124 200D 1988 год (wdb1241201A769655)
S210 Е320 1997 год продан
S203 C220 2002год (wdb2032061f223498)
W168 A140 (wdb1680311j293872)

Аватара пользователя
nightman
Эксперт
Сообщения: 4281
Зарегистрирован: 19 янв 2011, 23:21
Имя: Андрей
Авто: QX70
Тел.: O9377279I6
Откуда: Киев

Re: консультації зі страхування

#32 Сообщение nightman » 17 янв 2013, 12:19

Giboner писал(а): звертаю вашу увагу, що у випадку якщо у вас є поліс, і вашу машину хтось бабашнув (наприклад на стоянці), і потім втік (це називається пошкодження транспортного засобу страхувальника невстановленим транспортним засобом), то ви маєте право на відшкодування витрат на ремонт вашої машинки!!!! виплату в цьому випадку має виплачувати моторно-транспортне бюро України! ну а ви туди відповідно маєте вчасно звернутися не забувши повідомити ту СК де ви застраховані!
а можно об этом поподробнее? допустим, я вышел на улицу, увидел, что моя машина поцарапана/помята/разбита...какие мои дальнейшие действия (если можно - по пунктам).
W124 E280 '1995 obsidianschwarz metallic
Nissan Teana 230JM
Infiniti QX70
Адвокат. Юридические услуги. http://advokat-varenik.at.ua/ О97-9ІО-8О-54, О9З-772-79-І6

Giboner
Ценитель
Сообщения: 337
Зарегистрирован: 19 ноя 2011, 08:54
Имя: Анатолий
Авто: w123 230
Откуда: Киев

Re: консультації зі страхування

#33 Сообщение Giboner » 17 янв 2013, 13:10

nightman писал(а):
Giboner писал(а): звертаю вашу увагу, що у випадку якщо у вас є поліс, і вашу машину хтось бабашнув (наприклад на стоянці), і потім втік (це називається пошкодження транспортного засобу страхувальника невстановленим транспортним засобом), то ви маєте право на відшкодування витрат на ремонт вашої машинки!!!! виплату в цьому випадку має виплачувати моторно-транспортне бюро України! ну а ви туди відповідно маєте вчасно звернутися не забувши повідомити ту СК де ви застраховані!
а можно об этом поподробнее? допустим, я вышел на улицу, увидел, что моя машина поцарапана/помята/разбита...какие мои дальнейшие действия (если можно - по пунктам).
якщо детальніше, то насправді процедура нічим не відрізняється від стандартної описаної в статті 33 закону про цивілку!
лише треба ще прочитати чтаттю 41 того ж закону!
звертаю увагу, що є можливість про яку ми зараз говорими лише якщо було ДТП за участь вашої машинки і ТЗ невстановленого (або якщо той інший ТЗ не мав страховку).
отже, виходиш, побачив, а...ел, потім оцінюєш характер пошкоджень і приблизну вартість ремонту, якщо дрібниці, то рекомендую не звертатися, адже витратите купу часу і грошей на різного роду поїздки!
якщо щось серйозне, тоді йдемо шляхом описаним в статті 33!
головне при цьому, щоб вам видали відповідні органи документ про те, що ваша машинка постраждала в ДТП з невстановленим ТЗ!
далі рекомендую поїхати/зателефонувати в МТСБУ і детально дізнатися чинну на момент ДТП процедуру прийому дукументів. можливо вам повідмлять ще якісь особливості!
при цьому не забуваємо зателефонувати в свою СК!!!

Аватара пользователя
nightman
Эксперт
Сообщения: 4281
Зарегистрирован: 19 янв 2011, 23:21
Имя: Андрей
Авто: QX70
Тел.: O9377279I6
Откуда: Киев

Re: консультації зі страхування

#34 Сообщение nightman » 17 янв 2013, 23:17

Giboner писал(а):
nightman писал(а):
Giboner писал(а): звертаю вашу увагу, що у випадку якщо у вас є поліс, і вашу машину хтось бабашнув (наприклад на стоянці), і потім втік (це називається пошкодження транспортного засобу страхувальника невстановленим транспортним засобом), то ви маєте право на відшкодування витрат на ремонт вашої машинки!!!! виплату в цьому випадку має виплачувати моторно-транспортне бюро України! ну а ви туди відповідно маєте вчасно звернутися не забувши повідомити ту СК де ви застраховані!
а можно об этом поподробнее? допустим, я вышел на улицу, увидел, что моя машина поцарапана/помята/разбита...какие мои дальнейшие действия (если можно - по пунктам).
якщо детальніше, то насправді процедура нічим не відрізняється від стандартної описаної в статті 33 закону про цивілку!
лише треба ще прочитати чтаттю 41 того ж закону!
звертаю увагу, що є можливість про яку ми зараз говорими лише якщо було ДТП за участь вашої машинки і ТЗ невстановленого (або якщо той інший ТЗ не мав страховку).
отже, виходиш, побачив, а...ел, потім оцінюєш характер пошкоджень і приблизну вартість ремонту, якщо дрібниці, то рекомендую не звертатися, адже витратите купу часу і грошей на різного роду поїздки!
якщо щось серйозне, тоді йдемо шляхом описаним в статті 33!
головне при цьому, щоб вам видали відповідні органи документ про те, що ваша машинка постраждала в ДТП з невстановленим ТЗ!
далі рекомендую поїхати/зателефонувати в МТСБУ і детально дізнатися чинну на момент ДТП процедуру прийому дукументів. можливо вам повідмлять ще якісь особливості!
при цьому не забуваємо зателефонувати в свою СК!!!
то есть: вышел - увидел - вызвал ГАИ - получил от них бумажку - позвонил в свою СК - связался с МТСБУ для выяснения у них путей дальнейшего с ними взаимодействия? я все правильно понял?
W124 E280 '1995 obsidianschwarz metallic
Nissan Teana 230JM
Infiniti QX70
Адвокат. Юридические услуги. http://advokat-varenik.at.ua/ О97-9ІО-8О-54, О9З-772-79-І6

Giboner
Ценитель
Сообщения: 337
Зарегистрирован: 19 ноя 2011, 08:54
Имя: Анатолий
Авто: w123 230
Откуда: Киев

Re: консультації зі страхування

#35 Сообщение Giboner » 18 янв 2013, 16:33

nightman писал(а):
Giboner писал(а):
nightman писал(а):
Giboner писал(а): звертаю вашу увагу, що у випадку якщо у вас є поліс, і вашу машину хтось бабашнув (наприклад на стоянці), і потім втік (це називається пошкодження транспортного засобу страхувальника невстановленим транспортним засобом), то ви маєте право на відшкодування витрат на ремонт вашої машинки!!!! виплату в цьому випадку має виплачувати моторно-транспортне бюро України! ну а ви туди відповідно маєте вчасно звернутися не забувши повідомити ту СК де ви застраховані!
а можно об этом поподробнее? допустим, я вышел на улицу, увидел, что моя машина поцарапана/помята/разбита...какие мои дальнейшие действия (если можно - по пунктам).
якщо детальніше, то насправді процедура нічим не відрізняється від стандартної описаної в статті 33 закону про цивілку!
лише треба ще прочитати чтаттю 41 того ж закону!
звертаю увагу, що є можливість про яку ми зараз говорими лише якщо було ДТП за участь вашої машинки і ТЗ невстановленого (або якщо той інший ТЗ не мав страховку).
отже, виходиш, побачив, а...ел, потім оцінюєш характер пошкоджень і приблизну вартість ремонту, якщо дрібниці, то рекомендую не звертатися, адже витратите купу часу і грошей на різного роду поїздки!
якщо щось серйозне, тоді йдемо шляхом описаним в статті 33!
головне при цьому, щоб вам видали відповідні органи документ про те, що ваша машинка постраждала в ДТП з невстановленим ТЗ!
далі рекомендую поїхати/зателефонувати в МТСБУ і детально дізнатися чинну на момент ДТП процедуру прийому дукументів. можливо вам повідмлять ще якісь особливості!
при цьому не забуваємо зателефонувати в свою СК!!!
то есть: вышел - увидел - вызвал ГАИ - получил от них бумажку - позвонил в свою СК - связался с МТСБУ для выяснения у них путей дальнейшего с ними взаимодействия? я все правильно понял?
Основні етапи ти зрозумів правильно! найбільша проблема в цій ситуації це отримати довідку про ДТП! особливо якщо пошкодження незначні і виявив ти їх на стоянці (важко довести, що це дтп сталося саме тут і нещодавно)! НІ МВС ні ДАІ неохоче їх видають. адже є ризик шахрайства!
Последний раз редактировалось Giboner 20 янв 2013, 21:49, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
bykben
Ценитель
Сообщения: 499
Зарегистрирован: 13 дек 2011, 10:56
Имя: Богдан
Авто: Mercedes-Benz 190E
Тел.: 0503510143
Откуда: Киев

Re: консультації зі страхування

#36 Сообщение bykben » 19 янв 2013, 22:11

Враховуючи наступне:
Giboner писал(а):
звертаю вашу увагу, що у випадку якщо у вас є поліс, і вашу машину хтось бабашнув (наприклад на стоянці), і потім втік (це називається пошкодження транспортного засобу страхувальника невстановленим транспортним засобом), то ви маєте право на відшкодування витрат на ремонт вашої машинки!!!!
Виникає ще одне запитання. А якщо на дорозі, від зустрічної машини, мені в лобове скло камінь відскочив та розбив його так, що ремонту скло вже не підлягає, тоді також можна звертатися до страхової компанії?

Чи це я зовсім обнагліВ? :roll:

Аватара пользователя
leon_tt
Эксперт
Сообщения: 7695
Зарегистрирован: 05 окт 2011, 11:38
Имя: Леонид
Авто: Mercedes S 500 Long
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: консультації зі страхування

#37 Сообщение leon_tt » 20 янв 2013, 00:00

Giboner писал(а):
bykben писал(а):На скільки я розумію, якщо я застрахую своє авто звичайною страховкою про цивільну відповідальність, то моя страхова компанія виплачує гроші лише постраждалому, якщо я винен в ДТП. Якщо-ж я постраждалий - то мені виплачує компенсацію страхова компанія винного учасника даної пригоди. У такому випадку, яка мені взагалі різниця, в якій компанії страхувати своє авто?
ти абсолютно правий!
різниці особливої немає! але обирати СК де найдешевше не раджу! самі знаєте де безкоштовний сир! :)
основна різниця в сервісі (ставлення до Вас і бажання щось робити не те щоб швидко, хоча б вчасно), ціні і рівні франшизи!
1. щодо сервісу, то крупні СК мають розгалуджену регіональну мережу, мають безліч договорів з багатьма СТО, зазвичай якщо не бикувати і нормально тобто грамотно спілкуватися а у випадку якщо це не допомагає написати письмову скаргу на керівника СК, а уразі потреби і далі, то процес виплати можна суттєво полегшити і т.д.,. є звичайно і мінуси страхування в великій СК (найголовніший це відсутність індивідуального підходу до кожного клієнта), але плюсів набагато більше!
тому раджу страхуватися саме в крупних СК, навіть якщо і переплатите спочатку, потім отримаєте більше переваг!
2. ціна незважаючи на те, що законом встановлені чіткі ціни на поліс автоцивілки, кожна СК йде різними шляхами, щоб виділитися зпоміж інших!
одні обіцяють псевдопереваги (привезуть типу вам бензин, зарядять АКБ, чи дадуть майже прострочену аптечку), якими ви не зможете скористатися, бо воно вам не буде потрібно, але ці "переваги" реально діють! - маркетинг бл...:)
інші просто роблять неймовірні знижки за рахунок системи знижок і надбавок (бонус-малус надалі БМ). беруть і пишуть вам БМ №9 (якщо мали б написати лише №3) і ось вам знижка у 30%:) на рівному місці!
є ще варіант здешевшання полісу за рахунок власної комісії агента СК (тобто продавця).
наприклад поліс коштує 1000 грн. комісія агента 20%, але він вам обіцяє додаткову знижку у ромірі 10%! так от це він робить за рахунок своїх %!!!
думаю в багатьох були ситуації, коли в договорі була прописана не та сума страхового платежу, яку ви реально заплатили продавцю поліса!
3. щодо франшиза*: це така хрень яка має дорівнювати 0!!! якщо вам пропонують інші варіанти, вимагайте щоб вам ставили 0,00 грн. якщо цього не роблять ідіть геть звідти!
* франшиза (якщо примітивно) - це певна сума (наприклад 1000 грн), яку СК не буде платити у випадку страхового випадку!
наприклад: збиток на 700 грн а франшиза 1000 грн, то всю суму ви будете платити з власної кишені!
у варіанті збиток 10 000 грн а франшиза 1 000 грн, ви отримаєте 9 000 грн!

звертаю вашу увагу, що у випадку якщо у вас є поліс, і вашу машину хтось бабашнув (наприклад на стоянці), і потім втік (це називається пошкодження транспортного засобу страхувальника невстановленим транспортним засобом), то ви маєте право на відшкодування витрат на ремонт вашої машинки!!!! виплату в цьому випадку має виплачувати моторно-транспортне бюро України! ну а ви туди відповідно маєте вчасно звернутися не забувши повідомити ту СК де ви застраховані!
Каждый агент имеет, я так понимаю 20% заработка, с одного полиса. Я ежегодно страхую несколько машин и при этом ко мне прямо в офис приезжает одна и та же тётя, которая оформляет страховку, при этом я оплачиваю и её комиссионные?
Если я буду сам приезжать в офис СК и там оформлять полис это будет сделка без посредников-агентов или там всё равно надо будет оплачивать эти 20% ? На трёх машинах в год приличная экономия :idea:

И второй вопрос: если с крыши многоэтажного дома упала льдина на машину и повредила её, то проходит ли история как ДТП на стоянке или это форс-мажор, стихийное бедствие, при котором СК отдыхает?
Mercedes-Benz W 140 S 500 Long President 1997 г.
Mercedes-Benz W 124 E 320 Coupe 1993 г. продан в хорошие руки
Mercedes-Benz W 211 E 280 CDI Wagon 2007 г.
Mercedes-Benz R 129 SL 500 Silver Arrow Special Edition

Аватара пользователя
Vanua
Ночной торчок на W201
Сообщения: 8885
Зарегистрирован: 31 дек 2007, 12:22
Имя: Vanya
Авто: 2x W201
Откуда: Закарпатская обл., Ужгород
Контактная информация:

Re: консультації зі страхування

#38 Сообщение Vanua » 20 янв 2013, 01:56

Очень интересная,и полезная темка,спасибо!
Днём перезвоню если можно,хотел бы проконсультироваться. :oops:
s202 00" C220 722.6
w201 2.3-16 Cosworth
Куплю 201.034, 201.035, 201.036 под восстановление.
"Если кто-то говорит вам что любит Нюрбургринг, либо врет, либо едет недостаточно быстро!"
Ники Лауда.

Giboner
Ценитель
Сообщения: 337
Зарегистрирован: 19 ноя 2011, 08:54
Имя: Анатолий
Авто: w123 230
Откуда: Киев

Re: консультації зі страхування

#39 Сообщение Giboner » 20 янв 2013, 22:02

bykben писал(а):Враховуючи наступне:
Giboner писал(а):
звертаю вашу увагу, що у випадку якщо у вас є поліс, і вашу машину хтось бабашнув (наприклад на стоянці), і потім втік (це називається пошкодження транспортного засобу страхувальника невстановленим транспортним засобом), то ви маєте право на відшкодування витрат на ремонт вашої машинки!!!!
Виникає ще одне запитання. А якщо на дорозі, від зустрічної машини, мені в лобове скло камінь відскочив та розбив його так, що ремонту скло вже не підлягає, тоді також можна звертатися до страхової компанії?

Чи це я зовсім обнагліВ? :roll:
теретично хід думок правильний!
проте на практиці щось довести в такій ситуації практично неможливо...
+ ДАІ може довідку не дати (це якщо воно взагалі приїде на ваш виклик:))
отже, в даній ситуації важко довести, що трапилося ДТП і що камінь, який розбив твоє скло потрапив у нього з вини водія невстановленого транспортного засобу!!!
нагадаю, що страхова виплата виплачується за умови наявності чиєїсь вини в ДТП!

Giboner
Ценитель
Сообщения: 337
Зарегистрирован: 19 ноя 2011, 08:54
Имя: Анатолий
Авто: w123 230
Откуда: Киев

Re: консультації зі страхування

#40 Сообщение Giboner » 20 янв 2013, 22:57

"Сообщение Vanua Вс янв 20, 2013 1:56 am
Очень интересная,и полезная темка,спасибо!
Днём перезвоню если можно,хотел бы проконсультироваться. :oops:"

у разі потреби неодміно звертайся!!! якщо зможу допоможу!
Последний раз редактировалось Giboner 20 янв 2013, 23:06, всего редактировалось 2 раза.

Giboner
Ценитель
Сообщения: 337
Зарегистрирован: 19 ноя 2011, 08:54
Имя: Анатолий
Авто: w123 230
Откуда: Киев

Re: консультації зі страхування

#41 Сообщение Giboner » 20 янв 2013, 22:58

Giboner писал(а):
leon_tt писал(а):
Giboner писал(а):
bykben писал(а):На скільки я розумію, якщо я застрахую своє авто звичайною страховкою про цивільну відповідальність, то моя страхова компанія виплачує гроші лише постраждалому, якщо я винен в ДТП. Якщо-ж я постраждалий - то мені виплачує компенсацію страхова компанія винного учасника даної пригоди. У такому випадку, яка мені взагалі різниця, в якій компанії страхувати своє авто?
ти абсолютно правий!
різниці особливої немає! але обирати СК де найдешевше не раджу! самі знаєте де безкоштовний сир! :)
основна різниця в сервісі (ставлення до Вас і бажання щось робити не те щоб швидко, хоча б вчасно), ціні і рівні франшизи!
1. щодо сервісу, то крупні СК мають розгалуджену регіональну мережу, мають безліч договорів з багатьма СТО, зазвичай якщо не бикувати і нормально тобто грамотно спілкуватися а у випадку якщо це не допомагає написати письмову скаргу на керівника СК, а уразі потреби і далі, то процес виплати можна суттєво полегшити і т.д.,. є звичайно і мінуси страхування в великій СК (найголовніший це відсутність індивідуального підходу до кожного клієнта), але плюсів набагато більше!
тому раджу страхуватися саме в крупних СК, навіть якщо і переплатите спочатку, потім отримаєте більше переваг!
2. ціна незважаючи на те, що законом встановлені чіткі ціни на поліс автоцивілки, кожна СК йде різними шляхами, щоб виділитися зпоміж інших!
одні обіцяють псевдопереваги (привезуть типу вам бензин, зарядять АКБ, чи дадуть майже прострочену аптечку), якими ви не зможете скористатися, бо воно вам не буде потрібно, але ці "переваги" реально діють! - маркетинг бл...:)
інші просто роблять неймовірні знижки за рахунок системи знижок і надбавок (бонус-малус надалі БМ). беруть і пишуть вам БМ №9 (якщо мали б написати лише №3) і ось вам знижка у 30%:) на рівному місці!
є ще варіант здешевшання полісу за рахунок власної комісії агента СК (тобто продавця).
наприклад поліс коштує 1000 грн. комісія агента 20%, але він вам обіцяє додаткову знижку у ромірі 10%! так от це він робить за рахунок своїх %!!!
думаю в багатьох були ситуації, коли в договорі була прописана не та сума страхового платежу, яку ви реально заплатили продавцю поліса!
3. щодо франшиза*: це така хрень яка має дорівнювати 0!!! якщо вам пропонують інші варіанти, вимагайте щоб вам ставили 0,00 грн. якщо цього не роблять ідіть геть звідти!
* франшиза (якщо примітивно) - це певна сума (наприклад 1000 грн), яку СК не буде платити у випадку страхового випадку!
наприклад: збиток на 700 грн а франшиза 1000 грн, то всю суму ви будете платити з власної кишені!
у варіанті збиток 10 000 грн а франшиза 1 000 грн, ви отримаєте 9 000 грн!

звертаю вашу увагу, що у випадку якщо у вас є поліс, і вашу машину хтось бабашнув (наприклад на стоянці), і потім втік (це називається пошкодження транспортного засобу страхувальника невстановленим транспортним засобом), то ви маєте право на відшкодування витрат на ремонт вашої машинки!!!! виплату в цьому випадку має виплачувати моторно-транспортне бюро України! ну а ви туди відповідно маєте вчасно звернутися не забувши повідомити ту СК де ви застраховані!
Каждый агент имеет, я так понимаю 20% заработка, с одного полиса. Я ежегодно страхую несколько машин и при этом ко мне прямо в офис приезжает одна и та же тётя, которая оформляет страховку, при этом я оплачиваю и её комиссионные?
Если я буду сам приезжать в офис СК и там оформлять полис это будет сделка без посредников-агентов или там всё равно надо будет оплачивать эти 20% ? На трёх машинах в год приличная экономия :idea:

И второй вопрос: если с крыши многоэтажного дома упала льдина на машину и повредила её, то проходит ли история как ДТП на стоянке или это форс-мажор, стихийное бедствие, при котором СК отдыхает?
щодо першого питання:
саме так! ти кожного року платиш їй платіж з комісійними (розмір, яких визначається в договорі між СК і агентом! там може бути і 40%!!
в офісі сидять теж працівники СК, які мають різну мотивацію деякі як і агенти живуть за рахунок комісії!! отже, може бути і дешевше, а може і дорожче!:) все залежить від політики СК і від жадібності продавця/агета! :) - це стосується страхування більшості видів страхуваня!
звертаю увагу на специфіку ОСЦПВ при виплаті комісійних агенту!
по цьому виду страхування по закону 20% СК або може комусь платити або ці гроші залишає в себе у випадку продажу без посередників! отже в офісі СК дешевше купити страхування не вдасться! от тут, то і вступає в силу та схема, про яку я писав раніше! агент якоїсь паршивенької СК десь на мийці може дуже часто запропонувати на порядок дешевшу страхівку ніж це зроблять в офісі напряму! тут на перший план виступає жадібність! :) проте є і багато ризиків при цьому... коротше кажучи треба бути пильним і думати що робиш! :)
отже, в будь-якому випадку раджу завжди порівнювати кілька варіантів цінових пропозицій + звертати увагу на ті речі, про які писав раніше (франшиза, коректність вписаних ідентифіційних даних, тощо).
також звертаю увагу, що за кожен рік беззбиткової їзди ти можеш у твого агента вимагати знижку у розмірі 5%!тобто за 3 роки беззбитковості має скинути 15%!
П.с. я собі роблю так: беру розрахунковий платіж (1 000 грн) і застосовую до нього максимально можливий бонус-малус (знижка за безаварійність, для мене це 20%), далі прошу знайомого продавця/агента оформити мені поліс без його комісії! при цьому одразу плачу всю суму з урахуванням його комісії, а коли йому її виплатять він мені віддає ті 15-20% налом (з урахуванням податку на обнал комісії сума повернутих коштів виходить трохи меншою десь на 15%)! от і виходить купівля полісу обсолютно без комісії! :) формула проста:
1 000 - 20% = 800 з урахуванням знижки за беззбитковість
800*20%*0,85 (певний відсоток податку за обнал)= 136,00 сума яку поверне агент
800 - 136 = 664 грн. кінцева ціна полісу замість 1000 грн початкової ...

щодо другого питання:
цей випадок буде страховим у випадку якщо в тебе застрахована сама машина - тобто КАСКО! якщо ж застрахована відповідальність кермувальника твого автомобіля (тобто -ОСЦПВ), то це не буде страховим випадком однозначно!!!

Аватара пользователя
leon_tt
Эксперт
Сообщения: 7695
Зарегистрирован: 05 окт 2011, 11:38
Имя: Леонид
Авто: Mercedes S 500 Long
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: консультації зі страхування

#42 Сообщение leon_tt » 20 янв 2013, 23:23

Спасибо ;)
Mercedes-Benz W 140 S 500 Long President 1997 г.
Mercedes-Benz W 124 E 320 Coupe 1993 г. продан в хорошие руки
Mercedes-Benz W 211 E 280 CDI Wagon 2007 г.
Mercedes-Benz R 129 SL 500 Silver Arrow Special Edition

Jet_fox
Ценитель
Сообщения: 348
Зарегистрирован: 27 май 2013, 08:48
Имя: Костя
Авто: пешеход
Откуда: Киев

Re: консультації зі страхування

#43 Сообщение Jet_fox » 29 май 2013, 13:36

Giboner, интересно и доступно объясняете. Еще один вопрос, который не нашел в теме. У большинства одноклубников авто ухожено, но лохматый год выпуска. После ДТП СК виноватого апеллирует к тому, что машине 20-30 лет и с учетом износа планирует выплатить копейки. Есть вариант доказать обратное - а именно, что износ поврежденных агрегатов/узлов намного меньше, соответственно, сумма выплат будет выше?

Giboner
Ценитель
Сообщения: 337
Зарегистрирован: 19 ноя 2011, 08:54
Имя: Анатолий
Авто: w123 230
Откуда: Киев

Re: консультації зі страхування

#44 Сообщение Giboner » 02 июн 2013, 16:01

Jet_fox писал(а):Giboner, интересно и доступно объясняете. Еще один вопрос, который не нашел в теме. У большинства одноклубников авто ухожено, но лохматый год выпуска. После ДТП СК виноватого апеллирует к тому, что машине 20-30 лет и с учетом износа планирует выплатить копейки. Есть вариант доказать обратное - а именно, что износ поврежденных агрегатов/узлов намного меньше, соответственно, сумма выплат будет выше?
Доброго дня!
Питання актуальне для наших машинок!
Проте, на жаль, довести щось не можна, адже є так звана "державна методика", якою і керуються всі СК! Тобто "%" зносу який залежить від старості авто встановлений державним нормативним актом....
це стосується в першу чергу страхування "Цивілки", адже це обов"язковий вид страхування!
В КАСКО там все так само, проте так як КАСКО це добровільний вид страхування, то СК сама може прописати методику за якою буде врегульовуватися збиток! От приблизно так! якщо є питання можете набирати! я спробую докладніше пояснити.
П.с. теоретично, можна спробувати довести (якщо є всі цеки), що пошкоджена деталь була вами куплена новою і встановлена на старе авто, проте на практиці думаю це буде дуже проблематично!

Jet_fox
Ценитель
Сообщения: 348
Зарегистрирован: 27 май 2013, 08:48
Имя: Костя
Авто: пешеход
Откуда: Киев

Re: консультації зі страхування

#45 Сообщение Jet_fox » 11 июн 2013, 16:01

Giboner писал(а):
Jet_fox писал(а):Giboner, интересно и доступно объясняете. Еще один вопрос, который не нашел в теме. У большинства одноклубников авто ухожено, но лохматый год выпуска. После ДТП СК виноватого апеллирует к тому, что машине 20-30 лет и с учетом износа планирует выплатить копейки. Есть вариант доказать обратное - а именно, что износ поврежденных агрегатов/узлов намного меньше, соответственно, сумма выплат будет выше?
Доброго дня!
Питання актуальне для наших машинок!
Проте, на жаль, довести щось не можна, адже є так звана "державна методика", якою і керуються всі СК! Тобто "%" зносу який залежить від старості авто встановлений державним нормативним актом....
це стосується в першу чергу страхування "Цивілки", адже це обов"язковий вид страхування!
В КАСКО там все так само, проте так як КАСКО це добровільний вид страхування, то СК сама може прописати методику за якою буде врегульовуватися збиток! От приблизно так! якщо є питання можете набирати! я спробую докладніше пояснити.
П.с. теоретично, можна спробувати довести (якщо є всі цеки), що пошкоджена деталь була вами куплена новою і встановлена на старе авто, проте на практиці думаю це буде дуже проблематично!
Вот где собака зарыта :roll: Спасибо за пояснения!
А если сделать иначе - ехать на Столичку, сделать оценку в официальном сервисе, страховики высчитывают процент износа и на эти деньги делать ремонт в клубном СТО. Насколько такой вариант будет иметь право на жизнь и много ли теряется в деньгах?

Ответить

Вернуться в «Сотрудничество членов клуба»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 9 гостей