Майбутнє автоболгерства

Спілкування на різні теми, в тому числі, пов'язані з нашими улюбленими Мерседесами

Модераторы: Yurik, Garison, SALIY

Ответить
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Rost.GL
Профи
Сообщения: 727
Зарегистрирован: 11 апр 2021, 21:11
Имя: Рост
Авто: C124
Откуда: Львів
Контактная информация:

Майбутнє автоболгерства

#1 Сообщение Rost.GL » 05 апр 2022, 14:48

В темі тут на форумі, яку я створив минулого року, про кращі драйвові дороги України, West Ukrainian driving roads, недавно висловили жаль з приводу недоступності більше тієї статті. Вона була опублікована на драйві, а драйв пішов вслід за російським кораблем.
Подумавши, що не дивлячись на обставини, потрібно мати речі, на які можна відволікатись, щоб не забувати, заради чого, в тому числі, ми повинні перемогти, почав розмірковувати, як це можна оформити заново. І про майбутнє автоблогерство теж думки заворушились.
Перебравши різні варіанти, дійшов до висновку, що найоптимальнішою платформою для цього на даний час є використання Telegram в сукупності з Telegra.ph.
Телеграм дає можливість створювати до 8 каналів на одному пристрої, що більше, ніж достатньо. Можна мати один канал, в якому буде все, можна розділити - один канал для борт-журналу, інший, наприклад, про якісь новини автоіндустрії, чи про подорожі, хто про що має бажання висловитись. А використання хеш-тегів в купі з непогано організованою системою пошуку дуже спрощує навігацію для читачів. Одночасно, для більшої кількості літер, щоб не робити повідомлення в Телеграмі надто довгими, а також при необхідності ілюстрування більшою кількістю фотографій чи відео-матеріалів, зручно використовувати простий, але цілком достатній видавничий інструмент Телеграму: Telegra.ph. В телеграфі пишеться стаття, посилання на яку дається в Телеграм-повідомленні, що дуже зручно, особливо для перегляду на смартфонах - є такий інструмент “миттєвий перегляд”. Також, щоб зберегти можливість редагувати матеріал статті і прив’язати її до свого каналу, можна скористатися з відповідного Телеграм-боту, який так і називається: Telegraph.
Про те, як створювати канали, як цим усім користуватись написано чимало, повторювати не буду. Можна почитати, наприклад, тут, а більше про сам Телеграф тут.
Дуже позитивним моментом використання саме Телеграму є можливість додавати відео-матеріали безпосередньо в повідомлення. Раніше для цього було потрібно використовувати якусь площадку-посередник, наприклад, той же youtube.
Ну і аудиторія читачів. В Телеграмі можлива колаборація значно більш широка. Для того, щоб прочитати ваші дописи, нікому не доведеться ніде реєструватись. Значно простіше налагоджувати контакти з людьми, і засоби комунікації суттєво ширші.
Якщо є бажання подивитись, як це все може виглядати - посилання на мій канал нижче, в підписі.
Це не відміняє спілкування тут, на форумі, ведення форумних борт-журналів, просто розширює границі і відкриває нові горизонти :)
Ну і, як у нас кажуть, тай таке :)
Можливо комусь цей варіант теж зайде.
Блог на українському драйві: e-drive - про автомобіль і подорожі.
Insta: https://www.instagram.com/rost.adventure/

Ответить

Вернуться в «Спілкування одноклубників | Members' dialogue»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 9 гостей