Мерс W126 2,4D ех2.8 M110/ Нужны консультации: замок багажника, ремни безопасности, редуктор.

Обсуждение и решение технических проблем, связанных с эксплуатацией автомобиля.

Модераторы: Zjoka, ЖеХа, Genchik

Правила форума
При создание темы, о проблеме с ремонтом вашего автомобиля, необходимо обязательно указать VIN код автомобиля из вашего техпаспорта. Например, WDB1240791F281400
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
ddr
Эксперт
Сообщения: 1083
Зарегистрирован: 04 окт 2011, 11:11
Имя: дмитрий
Авто: w126 380 se om606
Откуда: ивано-франковск

Мерс W126 2,4D ех2.8 M110/ Нужны консультации: замок багажника, ремни безопасности, редуктор.

#76 Сообщение ddr » 14 май 2021, 21:49

DIO писал(а):
14 май 2021, 11:52
IMG-f4de7c55696b515c90eb2b1d05947381-V.jpg
IMG-f5004d5cccfbe391c020d4f727cd5879-V.jpg
Гарний, ще раз перечитав все від першої сторінки, вам тут правильно радять, не витрачайте час і гроші на редуктора і коробки , не купляйте окремо мотор і коробку , брати треба донора в зборі, на якому можна проїхатися перед покупкою,вам знадобиться не тільки залізо, проводка ,релюшки, панель приладів, можливо редуктор або хоча б фланець, залишки розпродасте чи на брухт, це я вам як практик кажу, я свого сам своїми руками збирав,бо знайти майстрів які візьмуться за таку роботу за розумні гроші не можливо, без комплектного донора не варто щось починати, збирайте гроші, інакше ніяк, і повірте, правду вам кажуть, дешевше взяти машину яка вже зроблена і їздить ніж робити самому, а про потрачений час і нерви годі й казати

Аватара пользователя
ddr
Эксперт
Сообщения: 1083
Зарегистрирован: 04 окт 2011, 11:11
Имя: дмитрий
Авто: w126 380 se om606
Откуда: ивано-франковск

Мерс W126 2,4D ех2.8 M110/ Нужны консультации: замок багажника, ремни безопасности, редуктор.

#77 Сообщение ddr » 14 май 2021, 21:56

Це все має сенс тільки якщо кузов в дуже живому стані, та зазвичай якщо його ліпили з того що під руку попало, сумніваюсь що кузов дуже берегли, кузовний ремонт теж дуже не дешеве задоволення

Аватара пользователя
glinolub
Великий теоретик
Сообщения: 16924
Зарегистрирован: 11 фев 2010, 10:49
Имя: Алексей
Авто: Porsche Cayenne
Откуда: Днепропетровск

Мерс W126 2,4D ех2.8 M110/ Нужны консультации: замок багажника, ремни безопасности, редуктор.

#78 Сообщение glinolub » 15 май 2021, 11:00

У меня вопрос к топикстартеру:
Вы же до этой машины еще никакую другую не восстанавливали? Ну, т е тренироваться не на чем было?
Я объясню.
Ваша машина в оригинале оснащалась таким мотором, которых уже нет живых давно. Если и купите 110й мотор, то труп.
Маломощные дизели не берем в расчет.
Остаются трехлитровые силовые агрегаты, причем 606й турбо заставить ехать в этой машине под силу только мастеру уровня выше среднего. Ибо там уже электроника.
Покупать 603й турбо - а Вы сможете выбрать живой? Я уже не говорю о том, чтоб установить.
Очень правильное замечание, о котором, почему-то, никто заранее не вспоминает - это то, что не возьмутся мастера "приводить в порядок" такую машину. Им это не интересно. У них (если это мастера) очередь из машин со стандартными работами стоит. Руби бабло не поднимая головы - лишь бы времени хватило. А такой "проект" - что он им, кроме головной боли даст? Заработок? Не смешите. Репутацию? Это не на таких свапах.
Поэтому, ввязываясь в бой, Вам придется рассчитывать почти во всем лишь на свои силы, время и умения. На свои.
А как делали недорогие мастера, Вам уже видно и без меня - подойдите к машине и откройте капот.
Вот такая она - правда о ситуации, в которую Вы попали.

ЗЫ отношения к свапу не имеет, но машина и внешне страшная - листва от рестайла с бамперами от дорестайла, запотевшие фары с тусклыми отражателями, матовое левое крыло.... Там точно есть за что бороться?

Аватара пользователя
WildMike
Ценитель
Сообщения: 273
Зарегистрирован: 23 фев 2011, 13:14
Имя: Слава
Авто: W126; C126
Откуда: м. Львів

Мерс W126 2,4D ех2.8 M110/ Нужны консультации: замок багажника, ремни безопасности, редуктор.

#79 Сообщение WildMike » 21 май 2021, 23:32

glinolub писал(а):
15 май 2021, 11:00
У меня вопрос к топикстартеру:
Вы же до этой машины еще никакую другую не восстанавливали? Ну, т е тренироваться не на чем было?
Я объясню.
Ваша машина в оригинале оснащалась таким мотором, которых уже нет живых давно. Если и купите 110й мотор, то труп.
Маломощные дизели не берем в расчет.
Остаются трехлитровые силовые агрегаты, причем 606й турбо заставить ехать в этой машине под силу только мастеру уровня выше среднего. Ибо там уже электроника.
Покупать 603й турбо - а Вы сможете выбрать живой? Я уже не говорю о том, чтоб установить.
Очень правильное замечание, о котором, почему-то, никто заранее не вспоминает - это то, что не возьмутся мастера "приводить в порядок" такую машину. Им это не интересно. У них (если это мастера) очередь из машин со стандартными работами стоит. Руби бабло не поднимая головы - лишь бы времени хватило. А такой "проект" - что он им, кроме головной боли даст? Заработок? Не смешите. Репутацию? Это не на таких свапах.
Поэтому, ввязываясь в бой, Вам придется рассчитывать почти во всем лишь на свои силы, время и умения. На свои.
А как делали недорогие мастера, Вам уже видно и без меня - подойдите к машине и откройте капот.
Вот такая она - правда о ситуации, в которую Вы попали.

ЗЫ отношения к свапу не имеет, но машина и внешне страшная - листва от рестайла с бамперами от дорестайла, запотевшие фары с тусклыми отражателями, матовое левое крыло.... Там точно есть за что бороться?
Плюсую. Я не знаюся глибоко на інших моделях Мерса, окрім 126-го. Однак, якщо розглядати 126-й Мерс, можу відповідально стверджувати, що це дуже складна машина в реставрації. Думаю, що референтним екземпляром у цьому випадку серед техніки СРСР може бути лише ЗІМ ГАЗ 12. З цього робіть висновки)))
У випадку 126-го проблемним є пошук безлічі дрібних елементів інтер'єру, який може бути вельми тривалим і вартісним. Однак, за останні роки значно подорожчали й елементи екстер'єру. Наприклад, ті ж крила (оригінал), бампери (рестайл) тягнуть не на одну сотню вічнозелених. Не меншою проблемою є повернення в оригінал заколгоспшеного екземпляра, якщо йдеться про мотор, електрику, коробку, редуктор і тд і тп.

Слід розуміти, що 126 Мерс це масовий продукт (на ютюбі все виглядає унікальним))).
Седанів у 126-му кузові в світі залишилося дуже багато, причому у досить доброму (порівняно з українськими реаліями) стані. Цей факт робить реставрацію седана в 126-му кузові нерентабельною затією з фінансового й загалом раціонального погляду. Навіть "скромна" реставрація потягне поза 10 тис. у.о. У підсумку, виявиться, що це варений та мальований "корч", за великі гроші.

Якщо Ви не фанат конкретно цієї моделі, розпочинати такий шлях не варта у жодному з випадків. Однак якщо Ви фанат моделі - тим більше!
Capitan описав Вам правильний алгоритм, як розпорядитися документами від 126-го. Привезти нереставрований екземпляр. В оригіналі. Іншим варіантом є купівля вже завезеного в Україну авто, які "світяться" спорадично на сайтах з продажу в діапазоні від 15 до 25К.)))) Повірте, правильна реставрація перевищить цю суму.

З іншого боку, не бачу жодної необхідності з рестайла ліпити рестайл. Так, це було трендом років з 10-15 тому, але ІМХО, дорестайл значно цікавіший.
Гладка лиштва рестайла нагадує дешеву вагонку. Обшили, словом, машинку))).
У той час, як ребриста лиштва дорестайла є виробом, який відсилає до старших моделей Мерседеса аля SL.
Особисто для мене в ній є дизайнерський задум. Окрім того, дорестайлова лиштва не настільки коробиться від часу (профільований пластик краще тримає форму).
Плюс дорестайлові "вищі" бампери надають більшої динамічності силуету авто. ІМХО, дорестайл на 126 кузові дивиться прекрасно, рестайл не має того шарму.

Зрештою, навіть якщо поглянути в історію світового автопрому, то у більшості випадків перший варіант стайлінгу авто є апріорі чистішим, порівняно з подальшими спробами його вдосконалити. Прикладів можна відшукати безліч. згадаймо хоча б Б'юїк Рів'єра 1966 року та його наступні версії. Чи Шевроле Капріз 1979 і його послідовний фейсліфтінг.

Щодо фото Вашого Мерса, то, загалом, можу лише висловити співчуття. За останні 15 років я намагався оглянути більшість виставлених у Львівській області екземплярів. Траплялося, що навіть їздив на оглядини в сусідні регіони. Так от. Фото були кращі за реальність у 99% випадків. За Вашими фото, представлений на них екземпляр - повний коматоз . Щоби таке відновлювати чи взагалі мати намір в таке вкладати кошти треба бути дуже нерозсудливим суб'єктом, даруйте за прямоту.
Изображение

wolf-gaz21
НовичОк
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 28 июн 2021, 16:29
Имя: Евгений
Авто: разные
Тел.: мобильный
Откуда: Киев

Мерс W126 2,4D ех2.8 M110/ Нужны консультации: замок багажника, ремни безопасности, редуктор.

#80 Сообщение wolf-gaz21 » 16 июл 2021, 12:58

DIO, продать не хотите ?

Ответить

Вернуться в «Гараж, консультации специалистов | Garage»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 38 гостей